Boynerden Haberler

AKSESUARLARIYLA FARK YARATMAYI SEVENLERİN BU SEZON ADRESİ: BOYNER

Kayıtsız kalamadığımız çanta ve ayakkabılar artık tamamlayıcı ürün grupları olmaktan çıkıyor, seçenekleriyle ve göz dolduran modelleriyle başrol olmayı hak ediyor.  Genel görünüş,  aksesuarla hareketlendiriliyor, tamamlanıyor. Özellikle çalışan kadınlar, kombinlerine çok fazla değişiklik yapmadan aksesuar detayını ekleyerek geceye uyumlu hale de getiriyor. Şık bir ayakkabının, tarzınızı bambaşka bir boyuta  taşıdığını bilenler sadece Boyner’e özel markalar ve yeniliklerle sezona stil sahibi girecekler. Zarafetin simgesi ellere yakışacak çantalara da aynı adreste merhaba diyeceğiz.

İngiltere düşesi Kate Middleton’ın tercihi olan ve Boyner’in ilk kez 2016 yaz sezonunda Türk modaseverlerle tanıştırdığı ayakkabı ve çanta markası Dune London, bu sezon daha geniş bir koleksiyon ile görücüye çıkıyor.

Sonbahar-Kış sezonunda Boyner’in yeni markaları arasında yerini alan ve çok soğuk havalarda bile tarzından ödün vermeyenler için Effe Tre ve Skandia’nın kar botları ile sadece Boyner’de olacak Sebago’lar kışın aradığınız farklılığı size sunacak. Bunlar da yetmez diyenler için sneaker tutkunlarına Colors of California gibi yepyeni markaları yine Boyner’de deneyimleyeceğiz.

O Aradığınız Aksesuar Boyner’de!

Birbirinden güzel aksesuarları özenle seçerek sunan Boyner; sonbahar sezonunu Swarovski, Pandora, Dyrberg Kern gibi seçkin markalarla açıyor.

Herkesin vazgeçilmezi arasında yer alan gözlüklerde ise Sunglass’ın şık seçimleri ön plana çıkıyor. Gökkuşağı ruhunu öne çıkartmak isteyenler için Limon Company, T-Box ve Komono gözlüklerine sahip olmak yeterli.

Black Pepper , House of Camellia, Limon Company, Nine West, Divarese, Beymen Studio, Harley Davidson, Cat, Penford, George Hogg, Bambi, İnci, Kemal Tanca, Clarks, gibi Boyner müşterilerinin beğeniyle alışveriş yapmaya devam ettiği markalar yine birbirinden renkli ve özel koleksiyonlarıyla Boyner’lerde yerini alıyor.

r1
Boynerde Kışa Özel Sıcak İndirimler

Boyner’in renkli sürprizler ve kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla dolu ‘Kış Festivali’ her zevk ve ruh haline uygun mont, palto, kaban, hırka, kazak ve yelek seç

Devamı

r1
SOĞUK HAVALARDA DA ŞIK OLMANIN YOLU, BOYNER’DE

Boyner’de her ruh haline uygun içinizi ısıtacak mont, palto ve kaban koleksiyonları ve her stile uygun bot ve çizmeleri rahatlıkla kombinleyerek bu kışa şık giriyoruz. &nbs

Devamı