Boynerden Haberler

TARZ SAHİBİ ÇOCUKLARIN YENİ SEZONDA ADRESİ YİNE BOYNER

Günümüz çocukları, birçok konuda olduğu gibi kıyafetleri konusunda da seçici davranarak, tercihlerinden taviz vermiyor.

Boyner, bugünün tarz sahibi olmayı önemseyen minikleri için sonbahar-kış sezonunda da yepyeni sürprizler hazırladı. Bu sezonda çocuklar, büyüklerin yanısıra Under Armour spor ayakkabıları ve spor giyim ürünlerine Boyner’de ulaşabilecekler.

Bu sezon ilk kez Boyner’de markaları arasında yerini alan Color Kids’in birbirinden renkli ve farklı kışlık montları, polarları ve yağmurluklarıyla çocuklar ve bebekler için kış sıcacık ve eğlenceli geçecek. Andywawa ve Carter’s markalı ürünler de, anne ve babalara, bebekleri  için tatlı bir alışveriş keyfi sunacak. Yepyeni markalarla sezonu açan Boyner, çocuk ve bebek alışverişi için yeni, farklı ve eğlenceli bir gardrop yaratmak isteyen anneler ve babalar için doğru adres olacak.

Minikleri sevindiren koleksiyonlar Boyner’de

Sadece Boyner’de bulunan Losan, Molo, Mammaramma, Limon Company, North of Navy Kids, Funky Rocks, Pink & Orange’ın yanısıra çocukların favorileri U.S. Polo, Barbie, Monster High, Nike, Adidas, Reebook, Puma, Herschel, Eastpak, Kipling ve Vans gibi çocuklara keyifli seçenekler sunan tüm markalar Boyner’de.

Üstelik çocuklar, Hello Kitty & Wings, Spiderman, ve Cars koleksiyonlarıyla sevilen kahramanlara kavuşacak; Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş’ın yer aldığı üç büyüklerin ürünleriyle de taraftarlar ailesine girecekler.

 

r1
Boynerde Kışa Özel Sıcak İndirimler

Boyner’in renkli sürprizler ve kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla dolu ‘Kış Festivali’ her zevk ve ruh haline uygun mont, palto, kaban, hırka, kazak ve yelek seç

Devamı

r1
SOĞUK HAVALARDA DA ŞIK OLMANIN YOLU, BOYNER’DE

Boyner’de her ruh haline uygun içinizi ısıtacak mont, palto ve kaban koleksiyonları ve her stile uygun bot ve çizmeleri rahatlıkla kombinleyerek bu kışa şık giriyoruz. &nbs

Devamı