Boynerden Haberler

BOYNER’DE GÜZELLİĞİN BİLİMİ: LE BEAUTY LAB

Her geçen gün sayısız yenilikle zenginleşen kozmetik dünyası, kadınlar için hem vazgeçilmez bir öncelik, hem de doğru seçim yapmakta ve kişisel çözüm bulmakta zorlandıkları bir alan. Boyner, Sonbahar-Kış sezonunda kozmetik alanındaki yenilikleriyle müşterilerine çok özel bir sürpriz hazırladı. Mükemmel bakım ve güzellik için gerekli her şeyin bulunduğu ‘Le Beauty Lab’ Boyner müşterilerine, doğru çözümleri sunarak bakımlı ve güzel görünmelerini sağlayacak. Boyner Le Beauty Lab; makyaj, parfüm, cilt bakımı ve kişisel bakım ihtiyaçları için her kategori özelinde uzmanların bulunduğu stantlarla keyifli ve kaliteli bir alışveriş ortamı sunuyor. Boyner; yurt dışından ilk kez getirilen ve sadece Boyner’e özel olan markaların yanı sıra saç, makyaj, parfüm, cilt bakımı,  spa, el&tırnak, cil&vücut bakımı, makyaj ve yardımcı ekipmanlarda da uzmanlık tecrübesini müşterileriyle paylaşacak.

Uzman dokunuşu farklılaştırır

NYX, Modelsown, Diego Della Palma, Lola Bomb, Wet Brush, Thalia, Wow gibi sadece Boyner’e özel markaların ürünleri, kozmetik alışverişini daha da eğlenceli hale getiriyor.

Podyumdan yeni çıkmış gibi görünmeyi sağlayacak bir duruş için NYX, çılgın renkleri ile nail art’ta yeni bir deneyim sunan Modelsown, zarif ve sade duruşuyla büyüleyen Diego Della Palma, el yapımı rengârenk duş jelleri, sabunları ve egzotik kremleri ile Lola Bomb, saçları nazikçe tarayıp kırılmalarına engel olan Wet Brush, doğadan gelen güzelliği kremlerinde barındıran Thalia, saçlarındaki beyazları tek hamlede zahmetsizce kapatmak isteyenlere Wow gibi en özel markalar sadece Boyner’de.

‘Le Beauty Lab’ markaları

MAKYAJ: NYX, Smashbox, Diego Della Palma, Modelsown,

CİLT VE VÜCUT BAKIMI: Crabtree & Evelyn, Instıtut Carite, Le Bomb, Thalia, Lokum Istanbul, Mio

EL BAKIMI: Morgan Taylor, Color Club, Ciate, Kiesque

GÖZ BAKIMI: Apothcare, Wonder Lash, Wonder Brow

SAÇ BAKIMI: Balmain, My Organics, Sachajuan, Color Wow, Milkshake, Tangle Teezer, Wet Brush,

KİŞİSEL BAKIM EKİPMANLARI: Konjac Sponge, Beauty Blender, Foreo, Clarisonic

 

r1
Boynerde Kışa Özel Sıcak İndirimler

Boyner’in renkli sürprizler ve kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla dolu ‘Kış Festivali’ her zevk ve ruh haline uygun mont, palto, kaban, hırka, kazak ve yelek seç

Devamı

r1
SOĞUK HAVALARDA DA ŞIK OLMANIN YOLU, BOYNER’DE

Boyner’de her ruh haline uygun içinizi ısıtacak mont, palto ve kaban koleksiyonları ve her stile uygun bot ve çizmeleri rahatlıkla kombinleyerek bu kışa şık giriyoruz. &nbs

Devamı