Mağazalar

Mağazalar

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. ürün çeşitliliğinin yanı sıra uygun ödeme koşulları, avantajlı alışveriş fırsatları, satış ve satış sonrası servis anlayışı, güler yüzlü personeli ve keyifli ortamı ile Boyner Mağazaları, tek kategoride uzmanlaşmış konsept mağazalar, Boyner Outlet Mağazaları, BSSD Mağazaları, Çarşı Mağazaları ve YKM Mağazaları ile vazgeçilmez bir alışveriş deneyimi vaad ediyor.

Boyner Mağazaları

Boyner Mağazaları, kadın, erkek, çocuk, genç giyim&aktif spor, ayakkabı&aksesuar, kozmetik ve ev kategorilerinde yerli-yabancı birçok seçkin markayı Türkiye'nin 22 ilindeki 37 çok katlı Boyner Mağazası'nda müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Boyner Evde

Ev tekstilinden mobilyaya, mutfak aksesuarlarından küçük ev aletlerine kadar evlerin her ihtiyacını karşılayan Boyner Evde, her sezon yenilenen konseptleri ve farklı tarzlara hitap eden ürün çeşitliliğiyle evlere yepyeni bir görünüm kazandırmaya yönelik çözümler sunarken hediye alışverişlerinin de vazgeçilmez adresi oluyor.

Boyner Sports

Jean, genç giyim ve aktif spor ürünlerinin bir arada bulunduğu, farklı spor dallarının uzman ürünlerinden, trendy jeanlere kadar uzanan geniş ürün karmasıyla Boyner Sports Mağazaları, 65'in üzerinde dünya markasını Boyner müşterilerine sunuyor. Farklı spor dalları ile uğraşan ve genç yaşam tarzını benimseyenler aradıkları her türlü spor ürününü ve özel markaları sadece Boyner Sports Mağazaları'nda buluyor.

Boyner Beauté

Güzelliğe dair her şeyi bir arada sunan Boyner Beauté Mağazaları müşterilerine, kozmetik alanındaki tüm ihtiyaçlara aynı çatı altında ulaşma kolaylığı sunuyor. Dünyaca ünlü seçkin markaların bir arada yer aldığı Boyner Beauté Mağazaları, makyajdan cilt ve vücut bakımına, parfümden kişisel bakım gereçlerine, uzman saç bakım ürünlerine kadar güzelliğe dair her ihtiyaca yanıt veriyor.

Boyner Outlet

Boyner Mağazaları'nda satışa sunulan yüzlerce seçkin markanın sezon sonu ürünleri, uygun fiyatlar ve fırsatlarla Boyner Outlet Mağazaları'nda sizleri bekliyor.

BSSD

Alışverişte kalite, tasarım ve uygun fiyat arayışına son veren konsept BSSD / Designers On Sale; dünyaca ünlü markaların sık sık yenilenen ürünlerini inanılmaz fiyatlar, kampanyalar ve uygun ödeme koşullarıyla moda severlerin beğenisine sunuyor.

Çarşı Mağazaları

Türkiye’deki alışveriş ve yaşam kültüründe yeniliklerin öncüsü olan Çarşı Mağazaları, 6 yıllık dinlenme sürecinin ardından 2011 yılında yepyeni kimliğiyle müşterileriyle buluştu. Boyner Holding’in öncü markası Çarşı Mağazaları, avantajlı fiyat-marka kombinasyonuna sahip ürünleriyle müşterilerinin marka, kalite ve uygun fiyat beklentilerine cevap veriyor.

YKM Mağazaları

Kuruluşunun 62’inci yılını kutlayan YKM Mağazaları’nda kadın erkek ve çocuk giyiminden kozmetik ve kişisel bakım ürünlerine, iletişim ve teknoloji ürünlerinden, elektrikli ev aletleri ve ev dekorasyonuna kadar bir ailenin ihtiyaç duyduğu tüm ürünler tüketicinin beğenisine sunuluyor.