Üst Düzey Yöneticiler

Üst Düzey Yöneticiler

HASAN CEM BOYNER / Yönetim Kurulu Başkanı

1978 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitiren Cem Boyner, aynı yıl aile şirketi olan Altınyıldız’da iş hayatına başladı. 1982-1994 yılları arasında Boyner Holding Yürütme Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. 1989-1990 yılları arasında Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cem Boyner, 1996’da Boyner Holding Murahhas Üyesi oldu. Cem Boyner, 2010 yılında Osman Boyner’in Onursal Başkan olması ile birlikte Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı devraldı. Cem Boyner, aynı zamanda, Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. ve diğer Grup Şirketlerinin de Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

BÜLENT BAŞARAN / Genel Müdür

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Başaran, İstanbul Üniversitesi’nde Finansman Yönetimi ve Uluslararası Pazarlama üzerine lisansüstü eğitim aldı. Profesyonel iş hayatına Toys R Us Satın Alma ve Lojistik Yöneticisi olarak adım attı. Desa Deri A.Ş ve Unitim Holding bünyesinde üst düzey yöneticilik yaptı. Shaya Mağazacılık’ta Türkiye Hazır Giyim Satınalma ve Marka Yönetim Müdürü olarak görev alan Başaran, 2009-2014 yılları arasında Tekin Acar Cosmetics Genel Müdürü olarak çalıştı. Haziran 2014’ten itibaren Hepsiburada.com’un Ticari Genel Müdürlüğü’nü yaptı. Ekim 2016 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Genel Müdür olarak katıldı.

BURCU KÖRPEAĞAÇ / Marka Yönetimi ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan Körpeağaç, kariyerine 1996’da Boğaziçi İletişim Grubu’nda Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak başladı. Daha sonra üç yıl boyunca finans sektöründe Interbank, Egebank ve Demirbank gibi farklı bankaların Kurumsal İletişim departmanlarında görev aldıktan sonra, 2000 yılında Boyner Grup iştiraki olan Benkar (Advantage)’a Reklam Departman Müdürü olarak katıldı. İki yıl sonra Beymen’e Pazarlama İletişimi Müdürü olarak geçen Körpeağaç, 2005’te Lunapark Reklam ajansına Ajans Eş Başkanı olarak katıldı. 2008 yılında Art Grup’a Müşteri İlişkileri Grup Direktörü olarak geçti. Ocak 2013’te tekrar perakende sektörüne döndü ve Vakko’da Pazarlama ve İletişim Direktörü olarak üç yıl boyunca çalıştı. Körpeağaç, Mart 2016 itibariyle Boyner’e Marka Yönetimi ve İletişim Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır.

BORA ALYANAK / Erkek Giyim Genel Müdür Yardımcısı

2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1996 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine katıldı. 2013 Temmuz ayından itibaren Erkek Giyim Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

FİLİZ BAYRAK / Kurumsal Gelişim ve Outlet ​Genel Müdür Yardımcısı

1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Bölümü'nden mezun olduktan sonra, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Şehir Planlama Master'ı yaptı. 2000 yılında Boğaziçi Üniversite'sinde MBA yapan Filiz Bayrak, kariyerine 1997 yılında Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık Firması'nda araştırma değerleme uzmanı olarak başladı. 1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Yatırım Planlama Yöneticisi olarak katılan ve en son Strateji Geliştirme & Yatırımlar & Görsel Sunum Müdürü olarak görev yapan Filiz Bayrak, 2014 yılında Kurumsal Gelişim ve Çarşı’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine yükseldi. 2016 yılı itibariyle Kurumsal Gelişim & Outlet’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

HAKAN ZİHNİOĞLU / Satış Genel Müdür Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Zihnioğlu, Atatürk Enstitüsü Modern Türk Tarihi’nde yüksek lisansını tamamladı. Çalışma hayatına Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’nda koordinatör olarak başladı. 1993-2001 yılları arasında Group SEB Tefal Türkiye’de Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi, Satış Müdürlüğü, Satış Direktörlüğü, Satış ve Ticari Pazarlama Direktörlüğü, Orta Asya Ülkeleri İş Geliştirme Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

2001 yılından itibaren girişimci olarak perakende sektöründe yer aldı. Eğitimci ve yönetim danışmanı olarak satış pazarlama projelerinde, perakende başta olmak üzere pek çok sektörde Türkiye’nin önde gelen firmalarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri verdi. 2010 yılından bu yana aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BUMED) Başkanlığını yürüten Zihnioğlu, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve İstanbul Moda Akademisi’nde dersler veriyor. Şubat 2016 itibariyle Boyner’de Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir.

MURAT AKGÜN / İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bitirdikten sonra 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nde MBA yaptı. Yapı Kredi Bankası'nda 1990 yılında başlayan kariyeri, 1992 yılından itibaren Garanti Bankası Teftiş Kurulu’nda devam etti. Teftiş, Kurulu, Proje Tasarım ve Uygulama, Eğitim birimlerinde aldığı sorumluluklar sonrasında İnsan Kaynakları Müdürlüğü ve Çağrı Merkezi Müdürlüğü görevlerini yürüttü. 2007 yılında perakende sektörüne geçti ve YKM'de İnsan Kaynakları ve İş Geliştirme Koordinatörü olarak çalıştı. 2012 yılında Boyner & YKM birleşmesi ile Boyner Büyük Mağazacılık bünyesinde Operasyon ve IT Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. Aralık 2014'ten itibaren İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

ŞEVKET ÇELİKKANAT / Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümünden mezun olan Çelikkanat, yüksek lisans derecesini de aynı üniversitede tamamladı. Kariyerine tekstil işletmelerinde Satış Temsilcisi olarak başladıktan sonra, 1999 yılında Zorlu Grubu'na Satış ve Planlama Koordinatörü olarak geçti. Zorlu Tekstil Grubu şirketlerinde SAP Proje Yöneticisi olarak çalışmalarını sürdüren Çelikkanat, 2004 yılında Zorlu USA’ye lojistik ve finanstan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. Dört yıl bu görevde bulunduktan sonra Amerika’da Movado Watch Company'ye BT Çözümleri Müdürü olarak geçen Çelikkanat daha sonra Haziran 2008'de İpekyol’a transfer oldu ve önce Bilgi Teknolojiler ve Lojistik Direktörü olarak, sonrasında da Chief Information Officer olarak görev aldı. 2016 yılının Ağustos ayından itibaren Boyner Büyük Mağazacılık’ta Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı görevini yürütmektedir.

ASLI ÖZTAP / E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı

Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Öztap, aynı üniversitede İşletme yüksek lisansını tamamladıktan sonra, California Üniversitesi Irvine'da Dijital Pazarlama programını tamamladı. Çalışma hayatına 2005 yılında Genpa'da başladı ve sonrasında Kariyer.net'de Bölge Satış Müdürü olarak görevini sürdürdü. Daha sonra Hürriyet-Anneyiz.Biz, Fikrimuhim.com gibi şirketlerde iş geliştirme departmanlarını yöneten Öztap, Türkiye'de bulunan birçok e-ticaret şirketine stratejik konumlama ve iş geliştirme anlamında danışmanlık görevini de yürüttü.2010 yılında Türkiye'nin ilk ev yaşam dekorasyon alışveriş sitesi Evmanya.com'u kuran Öztap, Mart 2012 itibariyle Doğan Online bünyesine katılan Evmanya.com'un CEO'luk görevini sürdürdü. Öztap, Evmanya.com’daki 7 yıllık deneyimini ardından bugünden itibaren aramıza katıldı. Öztap aynı zamanda Kurucu Üyesi olduğu Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği ETİD’in Yönetim Kurulu Üyeliği’ni de yapan Aslı Öztap, 1 Kasım'da E-Ticaret Genel Müdür Yardımcımız oldu.

SEZAYİ AKSOY / Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı 

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Aksoy, aynı üniversitede İşletme yüksek lisansı yaptı. Çalışma hayatına 1997 yılında Toys'R’Us’ta başladı ve burada sırasıyla Finans Analisti, Finans Yöneticisi ve Bütçe & Planlama Müdürü olarak çalıştı. Toys’R’Us’ta toplam 10 yıl görev alan Aksoy, en son Yatırımlar & Finans Direktörü olarak görev aldı. 2007’de Yıldız Holding bünyesinde Egal Gıda firmasına Finans Direktörü olarak geçti. Yıldız Holding bünyesinde sıcak içecekler ve premium markalar grubunda Grup Finans Müdürü, donmuş gıda ve kişisel bakım grubunda CFO olarak görev aldı. Sonrasında yine Yıldız Holding bünyesinde SCA Yıldız Kağıt ve Kişisel Bakım’a geçti ve 2012-2015 arası Finans Direktörü olarak, 2015-2016 arası Denetim Direktörü olarak çalıştı. Ekim 2016 itibariyle Aktül Kağıt’ta Mali İşler Direktörü olarak görev alıyordu. Mart 2018 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.