YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

HASAN CEM BOYNER / Başkan / İcracı Değil

1978 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi. Aynı yıl aile şirketi olan Altınyıldız Holding’de iş hayatına atıldı. 1982-1994 yılları arasında Holding’in Yürütme Kurulu Başkanı olarak görevini sürdürdü. 1989-1990 yılları arasında Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. 1996‘dan bu yana Boyner Holding Murahhas Üyesi olarak görev yapmaktadır. Cem Boyner, 2010 yılında Osman Boyner’in Onursal Başkan olması ile birlikte Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur.

SERDAR SUNAY / Başkan Yardımcısı

Yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi’nde tamamlamıştır. İş yaşamında sırasıyla, Arthur Andersen, Koç Holding Kurumsal Planlama Bölümü, Boyner Holding A.Ş. İş Geliştirme Müdürü, Mc Kinsey & Co Türkiye Grubu ile Boyner Grup Yeniden Yapılandırma Projesi Lideri, Türkiye ve Orta Asya Benetton Lisans Operasyonu Genel Müdürü, Boyner Holding A.Ş. Perakende Operasyonlar Başkan Yardımcısı, Benetton - Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı (Benetton Grup SPA İtalya ile Boyner Holding A.Ş. arasındaki %50-50 ortaklık anlaşmasına göre) olarak görev yapmıştır, 2009 yılından bu yana Altınyıldız Mensucat ve Konf. Fab. A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesidir.

ÜMİT N. BOYNER / Yönetim Kurulu Üyesi

University of Rochester’da Ekonomi eğitimi aldıktan sonra Columbia University’de Finansman Yönetimi ve Yönetici Eğitim Programlarını tamamlamıştır. Chemical Mitsui Bank’te Kredi Pazarlama Yöneticisi, Türkpetrol Holding A.Ş’de Finansman Müdürü, Turcas Petrolcülük A.Ş’de Hazine ve Finansman Müdürü olarak görev yapmıştır. 1996-2002 yılları arasında Boyner Holding’de Finansmandan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak grup şirketlerinin finansman yönetimlerinin yeniden yapılandırılması, Merkezi Hazine sistemi kurulması projelerinde çalışmıştır. 2002’den beri Boyner Holding A.Ş’de Yönetim Kurulu Üyesi olarak grubun yeni yatırım ve finansman projeleri üzerinde yoğunlaşmaktadır. KAGİDER’in kurucusu, TUSİAD Başkanı, TEGV ve TOHUM VAKFI Mütevelli Heyeti Üyesi, Carnegie Endowment For International Peace Danışma Kurulu Üyesi, ÖSGD Yönetim Kurulu Üyesidir. İngilizce ve Fransızca dillerini bilen Boyner evlidir ve iki oğlu vardır.

NUR MEHMET İNAL / Üye / İcracı Değil

1973 yılında Galatasaray Lisesi ve 1977 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Nur Mehmet İnal, iş hayatına 1977 yılında Arthur Anderson’da başladı. 1981 yılından itibaren Altınyıldız Şirketler Grubunda Sistem ve Denetim Koordinatörlüğü, 1983 yılında Finansman Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. 1992-1996 yılları arasında Altınyıldız Şirketler Grubu Yönetim kurulunda görev alan Nur Mehmet İnal, 1996 yılından itibaren Boyner Holding Başkan Yardımcılığı görevini üstlenmektedir.

VITTORIO RADICE / Bağımsız Üye / İcracı Değil

İş hayatına 1980 yılında İtalya’da mağaza yöneticisi olarak başlayan Vittorio Radice, 1990- 1996 yılları arasında Habitat UK şirketini restore ederek İKEA’ya, 1996- 2003 yılları arasında Selfgridges Mağazası’nı yenilikçi bir Departman mağazası haline getirerek Weston ailesine sattı. 2003 yılında Mark ve Spencer’da göreve başladı. Ev Dekorasyonu konseptini oluşturdu. 2005 yılından beri İtalya’da La Rinascente Departman mağazalarının marka konumlaması üzerine üst düzey görevlerde yer almakta olan Vittorio Radice, aynı zamanda Arthur Glen Designer Outlets, Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. , Beymen Mağazacılık A.Ş., TSUM Moscow, Ishaan Indian Real Estate Fund gibi şirketlerin yönetim kurullarında görev almaktadır.

FETHİ PEKİN / Bağımsız Üye / İcracı Değil

Yüksek öğrenimini, Boston Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi Amerika ve Buckingham Üniversitesi Hukuk Fakültesi İngiltere’de tamamlayan Fethi Pekin, iş hayatına Pekin&Pekin Hukuk Bürosu ‘nda Yönetici Ortak (Managing Partner) başlamıştır. 2008 yılından bu yana Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görev yapmaktadır.