Boynerden Haberler

MİNİKLER BOYNER MACERA MARATONU’NDA KIYASIYA YARIŞTI

Boyner, okula dönüş yolunda minikleri eğlenceli ve macera dolu bir etkinlikte buluşturdu. İstinyePark AVM ana etkinlik alanına kurulan 2 oyun parkurunda gerçekleşen Boyner Macera Maratonu’nda minikler, atlama, zıplama, sürünme, top atma, puzzle gibi etaplarda kendi yaş gruplarındaki rakipleriyle kıyasıya yarıştı. 

 

Survivor All Star 2015 yarışmasıcısı Merve Aydın,

Boyner Macera Maratonu’na katıldı

Heyecan ve coşkunun bir arada yaşandığı, çocukların yarışarak eğlendiği “Boyner Macera Maratonu”nun ilk gününe miniklere Survivor All Star 2015 yarışmacısı milli atlet Merve Aydın’da katıldı. Merve Aydın eşliğinde yarışan minikler neşe dolu bir macera deneyimi yaşadılar.

 

Nestle Pure Life ve Hummel sponsorluğunda gerçekleşen Boyner Macera Maratonu’nu tamamlayan tüm çocuklar madalya ve sürpriz hediyeler kazandılar.

 

Boyner Macera Maratonu 9-10 Eylül İstinyePark AVM’de devam ediyor
Cumartesi ve Pazar günleri de 12.00 ile 18.00 arası devam edecek etkinlik, 7-14 yaş grubu çocuklara açık olacak ve 1’er saatlik seanslardan oluşuyor.

 

#sendeBOYNERLE

 

 

 

 

 

r1
Boynerde Kışa Özel Sıcak İndirimler

Boyner’in renkli sürprizler ve kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla dolu ‘Kış Festivali’ her zevk ve ruh haline uygun mont, palto, kaban, hırka, kazak ve yelek seç

Devamı

r1
SOĞUK HAVALARDA DA ŞIK OLMANIN YOLU, BOYNER’DE

Boyner’de her ruh haline uygun içinizi ısıtacak mont, palto ve kaban koleksiyonları ve her stile uygun bot ve çizmeleri rahatlıkla kombinleyerek bu kışa şık giriyoruz. &nbs

Devamı