Boynerden Haberler

Boyner’den Gençlere ve Sanata Destek

Türkiye’nin en çok tercih edilen hediye alışverişi destinasyonu Boyner, bu özelliğinden yola çıkarak gençleri ve sanatı destekleyen çok özel bir projeye imza attı. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım Bölümü 3. Sınıf öğrencileri Boyner için özel hediye kutuları tasarladı. Öğrencilerin, "Hayal", "umut", “coşku”, “mutluluk”, “paylaşma” gibi kavramlardan yola çıkarak tasarladıkları kutular yeni yıl hediye alışverişine ayrı bir anlam katıyor ve hediye alma coşkusunu ikiye katlıyor.

Hepsi birer sanat eseri

Birbirinden yetenekli 5 öğrencinin tasarladığı kutuların hepsi adeta birer sanat eseri değeri taşıyor. Yılın bu çok özel döneminde lanse edilen proje kapsamında Boyner,  satılacak hediye kutuları ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’ne ve tasarımların sahibi öğrencilere destek oluyor.

Müşterileriyle el ele vererek toplumsal faydayı çoğaltmayı hedeflediklerini belirten Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bal: “ Boyner olarak, hediye alışverişinde en popüler destinasyonlar arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Bu alandaki etkimizi sosyal sorumluluk bakış açısıyla birleştirmek, müşterilerimizi de dahil ederek hediye alışverişini gençlere ve sanata destek vermek için bir fırsata dönüştürmek istedik. Yeni hediye kutularımız, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nün birbirinden yetenekli 5 öğrencisi tarafından tasarlandı. Her biri sanat eseri niteliğindeki desenlerin hayat verdiği hediye kutuları aracılığıyla genç tasarımcılarımızın eserlerini tüm Türkiye ile buluşturuyor, hem üniversiteye hem de öğrencilerin eğitim hayatına bir nebze de olsa katkı sağlıyoruz. Hediye kutularını satın alarak, bu anlamlı projenin bir parçası olan, sanata ve gençlere destek veren herkese çok teşekkür ederiz. “Hayal”, “umut”, “coşku”, “mutluluk”, “paylaşma” gibi duyguları anlatan bu özel hediye kutularının, hayallerinin peşinde koşan herkese umut vermesi dileğiyle.” dedi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölüm Başkan Yardımcısı Umut Südüak’ın Proje Yöneticisi olarak görev aldığı bu özel projeye Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü 3. Sınıf öğrencileri Aygen İncel, Gülbeste Tulu, Kadir Çıtak, Tunahan Gökçe, Alican Zırhlıoğlu tasarımları ile hayat verdiler.

 

 

 

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Hakkında: Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (Boyner), 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, ‘Çarşı’ tabelası altında Bakırköy'de açıldı. 2004 yılında ise tüm Çarşı Mağazaları Boyner tabelası altında hizmete devam etti. Sektörün güçlü markalarından YKM’nin hisselerini 2013 yılında satın alan Boyner Büyük Mağazacılık, Türkiye'nin 38 ilinde toplam 112 mağaza ile yaklaşık 300.000  metrekare satış alanına ulaştı.

 

Medya İletişimi

On İletişim:                       Tel: (0212) 291 18 48

İpek Özgüden Özen            Tel: (0532) 321 07 04       [email protected]
Efkan Kula                              Tel: (0533) 277 82 40      [email protected]
Erdi Aydemir                        Tel: (0534) 590 57 79      [email protected]
Tuğçe Degrel                         Tel: (0530) 010 61 90      [email protected]

r1
Boynerde Kışa Özel Sıcak İndirimler

Boyner’in renkli sürprizler ve kaçırılmayacak indirim fırsatlarıyla dolu ‘Kış Festivali’ her zevk ve ruh haline uygun mont, palto, kaban, hırka, kazak ve yelek seç

Devamı

r1
SOĞUK HAVALARDA DA ŞIK OLMANIN YOLU, BOYNER’DE

Boyner’de her ruh haline uygun içinizi ısıtacak mont, palto ve kaban koleksiyonları ve her stile uygun bot ve çizmeleri rahatlıkla kombinleyerek bu kışa şık giriyoruz. &nbs

Devamı