Okul Kıyafetleri

Okul Kıyafetleri

2006/2007 öğretim yılında bu yana "Boyner College" markası ile Türkiye çapında seçkin okulların formalarını üreten ve satışa sunan Boyner Mağazaları, okul formalarında kalite, uygun fiyat ve ödeme avantajı fırsatlarını okul idarelerine ve velilere sunuyor.

Boyner; Ted İstanbul Koleji (İstanbul), Avusturya Liseliler Vakfı Özel ALEV Okulları (İstanbul), Çağ Koleji (Adana), Gündoğdu Koleji (Adana), Çağfen Koleji (Eskişehir), Çevre Koleji (İstanbul), Ekin Koleji (İzmir), Esentepe Koleji (Konya), Gelişim Koleji ( İzmir), Gündoğdu Koleji (Konya), Hamdullah Emin Paraş Koleji (Alanya), Özel İTÜ Okulları (İstanbul), Sağnak Koleji (Kayseri) olmak üzere 13 okulun okul formalarını üretmeyi ve satışa sunmayı üstlenerek tüm Türkiye'de yüzlerce öğrencinin formalarını hazırlamaktadır.

Boyner College ürünleri, ilgili okul idareleriyle ortak kararlaştırılan belirli Boyner Mağazaları'nda, velilere yardımcı olmaya hazır özel satış ekipleri ile satışa sunulmaktadır. Ayrıca okul idareleri ile kararlaştırılan dönemlerde, okul içinde gerçekleşen satışlarda da Boyner, tüm velilere hizmet sunmaktadır.

"Boyner College" çatısı altında geliştirilecek, okulunuzun forma ihtiyaçlarına yönelik çözümler ve detaylı bilgi için lütfen aşağıdaki mail adresinden bizle irtibata geçiniz.

boynercollege@boyner.com.tr

Tel: 0 212 335 75 00