Boyner Fırsatlar Dünyasının Anahtarıyla Tanışın!

Boyner Anahtar Programı size Boyner Mağazaları'ndaki fırsatlar dünyasının kapılarını açıyor!

Boyner Mağazaları'nda size yılın her günü kişiye özel teklifler, sezonluk indirimler, indirim çekleri ve sürpriz hediyeler kazandıran Boyner Anahtar ile sizleri daha yakından tanıyabiliyor, böylece size özel fırsatlar geliştirebiliyoruz. Sizin ve sevdiklerinizin özel günlerinde sürprizler Boyner Anahtar programında sizi bekliyor.

İşte sadece size özel bir dünyanın anahtarı!

Boyner Anahtar programına dahil olarak;

  • Mağazalarımızdaki kampanyalardan öncelikli haberdar olabilirsiniz,
  • Size özel tekliflerin keyfini çıkarabilirsiniz,
  • Boyner Anahtar'ınız ile yaptığınız alışverişlerde sürprizlerle karşılaşabilirsiniz,
  • Boyner Anahtar’ınız ile yaptığınız alışverişlerinizin iadesinde faturasız işlem yapabilirsiniz,
  • Boyner Mağazaları'ndaki etkinliklerden öncelikli olarak haberdar olabilirsiniz.

Üstelik Boyner Mağazaları'ndan yaptığınız alışverişler doğrultusunda gelecek sezonlar için indirim hakkı kazanabilir; sezon boyunca geçerli indiriminizi ailenizden bir kişi ile de paylaşabilirsiniz.

  • Sezon Boyunca Geçerli %20'ye Varan İndirim Kazanın!

2016 İlkbahar-Yaz Sezonu Alışveriş Tutarı

(1 Mart – 31 Ağustos 2016)

2016-2017 Sonbahar-Kış Sezonu İndirim Oranı

(1 Eylül 2016 – 29 Şubat 2017) 

2.250 TL % 10
2.750 TL % 15
3.250 TL % 20

Bunun için tek yapmanız gereken alışverişiniz öncesinde en yakın Boyner Anahtar Noktası'na uğramak. Programa kayıt olduktan hemen sonra, size özel indiriminizi seçtiğiniz kişiyle birlikte kullanabileceksiniz.

  • Boyner Anahtar Ayrıcalıklarınızı Paylaşın!

Size özel indirimlerinizi artık ailenizden bir kişi ile birlikte kullanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken alışverişiniz öncesinde en yakın Boyner Anahtar Noktası'na uğramak. Programa kayıt olduktan hemen sonra, size özel indiriminizi seçtiğiniz kişiyle birlikte kullanabileceksiniz. Detaylı bilgi için Boyner Anahtar Noktaları'na uğrayabilir veya 212 444 29 67'yi arayabilirsiniz. Kullanım Koşulları

  • Ayrıcalıklar, indirimler ve daha neler neler..

Boyner Anahtar yalnızca Boyner Mağazaları'nda değil, çok farklı noktada da avantajlar dünyasının kapılarını açıyor. Spor salonlarında üyelik fırsatları ve indirimler, marketlerde indirimler, otomobil alışverişlerinde özel fırsatlar ya da kahve ikramı gibi beklenmedik öneriler ;Boyner Anahtar üyelerimize sunulan fırsatlardan sadece birkaçı!
Siz de Boyner Mağazaları'ndaki fırsatlar dünyasına Boyner Anahtar'ınız ile ulaşmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Boyner Mağazaları'ndaki Anahtar Noktaları'na uğrayarak programa üye olmak.
Boyner Anahtar Programı'na üye olduğunuz andan itibaren size özel indirim ve ayrıcalıklarından yararlanmaya başlayabilirsiniz!

Boyner Anahtar'a Üye Olmak İçin

Boyner Mağazaları Anahtar Noktaları'na uğrayıp başvuru formunu doldurmanız yeterli! Kullanım Koşulları

r1
Kampanya Kullanım Koşulları

Bu kampanya; 1 Eylül 2016 – 29 Şubat 2017 tarihleri arasında Boyner, Boyner Sports ve E-ticaret Mağazaları’ndan Boyner Anahtarı’nız ile yapacağınız alışverişlerde yeni sezond

Devamı