Üst Düzey Yöneticiler

Üst Düzey Yöneticiler

HASAN CEM BOYNER / Yönetim Kurulu Başkanı

1978 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitiren Cem Boyner, aynı yıl aile şirketi olan Altınyıldız’da iş hayatına başladı. 1982-1994 yılları arasında Boyner Holding Yürütme Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. 1989-1990 yılları arasında Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cem Boyner, 1996’da Boyner Holding Murahhas Üyesi oldu. Cem Boyner, 2010 yılında Osman Boyner’in Onursal Başkan olması ile birlikte Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı devraldı. Cem Boyner, aynı zamanda, Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. ve diğer Grup Şirketlerinin de Yönetim Kurulu Başkanı’dır.

EREN ÇAMURDAN / Genel Müdür

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Eren Çamurdan Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yaptı. İş hayatına Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş.’de Hazır Giyim Pazarlama Bölümü’nde başladı ve sırasıyla Ürün Sağlama Departman Yöneticiliği, Merchandising Direktör Yardımcılığı, Marka ve Mağazacılık Direktörlüğü görevlerinde bulundu. 2008 yılında AY Marka Mağazacılık A.Ş.’nin kurulmasıyla AY Marka Genel Müdürü oldu.  Şubat 2019 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Genel Müdür olarak katıldı.

AHMET BAL / Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı 

Boğaziçi Üniversitesi Kimya Bölümü mezunu olan Ahmet Bal, kariyerine 1 Numara Media Group Proje Müdürü olarak başladı. Alarko Turizm, Mobilera ve ADDA Communications’da görev aldıktan sonra 2009 yılında Finansbank’a geçti. 2009-2014 yılları arasında Finansbank’ta farklı departmanlarda Yönetici, son olarak da Ödeme Sistemleri Pazarlama Departmanında Bölüm Müdürü olarak çalıştı. Mart 2015’te Boyner Grup’a geçiş yapan Bal, Beymen’de sırasıyla Pazarlama Müdürlüğü ve Pazarlama Direktörlüğü görevlerini üstlendi. Ağustos 2016’da Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine CRM, Kampanyalar & Marka İşbirlikleri Direktörü olarak katılan Bal, Şubat 2019 itibariyle Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

ALİ İLERİ / Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı 

Ali İleri, Ege Üniversitesi Tekstil Mühendisliğinden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Kariyer hayatına Edip İplik’te başlayan Ali İleri, ardından 2000 – 2008 yılları arasında Lacoste’da Ürün, Satış ve Tasarım süreçlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. 2008 – 2016 yılları arasında ise Nike Türkiye’de Merchandising Direktörü, Sportswear Kategori Genel Müdürü ve son olarak Ülke Satış Direktörü olarak görev aldı. 2016 yılında Koton bünyesine dahil oldu ve 28 ülkede tüm satış kanallarının yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüttü. Ali İleri, Eylül 2018 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık bünyesinde Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alıyor.

ARİF KULA / Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Arif Kula, kariyerine 1990 yılında Besobil’in kurucusu olarak başladı. 1994-2000 yılları arasında DorukNet’te Yazılım Geliştirme Müdürü olarak kariyerine devam eden Arif Kula, 2000 yılında Boyner Grup bünyesine katıldı. Boyner Büyük Mağazacılık’ta yedi yıl görev aldıktan sonra Grup şirketlerinden Beymen’e Bilgi Sistemleri Direktörü olarak atandı. Kula, Aralık 2018 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık Bilgi Teknolojileri & Süreç Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alıyor.

ASLI ÖZTAP / E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı

Bilgi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olan Öztap, aynı üniversitede İşletme yüksek lisansını tamamladıktan sonra, California Üniversitesi Irvine'da Dijital Pazarlama programını tamamladı. Çalışma hayatına 2005 yılında Genpa'da başladı ve sonrasında Kariyer.net'de Bölge Satış Müdürü olarak görevini sürdürdü. Daha sonra Hürriyet-Anneyiz.Biz, Fikrimuhim.com gibi şirketlerde iş geliştirme departmanlarını yöneten Öztap, Türkiye'de bulunan birçok e-ticaret şirketine stratejik konumlama ve iş geliştirme anlamında danışmanlık görevini de yürüttü.2010 yılında Türkiye'nin ilk ev yaşam dekorasyon alışveriş sitesi Evmanya.com'u kuran Öztap, Mart 2012 itibariyle Doğan Online bünyesine katılan Evmanya.com'un CEO'luk görevini sürdürdü. Öztap, Evmanya.com’daki 7 yıllık deneyimini ardından bugünden itibaren aramıza katıldı. Öztap aynı zamanda Kurucu Üyesi olduğu Elektronik Ticaret İşletmecileri Derneği ETİD’in Yönetim Kurulu Üyeliği’ni de yapan Aslı Öztap, 1 Kasım'da E-Ticaret Genel Müdür Yardımcımız oldu.

BORA ALYANAK / Erkek Giyim Genel Müdür Yardımcısı

2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. 1996 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine katıldı. 2013 Temmuz ayından itibaren Erkek Giyim Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.

EBRU VARDAR / İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı 

İstanbul Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Ebru Vardar, kariyer hayatına Vestel’de İnsan Kaynakları departmanında başladı. Ardından Arthur Andersen’da İnsan Kaynakları Müdürlüğü görevini yürüttü ve Arthur Andersen - Ernst & Young ile birleşmesi sonrası 2003 – 2012 yılları arasında da kariyerine Ernst & Young bünyesinde devam etti. Bu süreçte Orta ve Güneydoğu Avrupa Ücret ve Yan Haklar Liderliği, İnsan Kaynakları Direktörlüğü gibi farklı roller üstlendi. 2013 yılında Yapı Kredi Bankası bünyesine dahil olan Ebru Vardar, İnsan Kaynaklarının farklı fonksiyonlarında İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevlerini yürüttü. 2016 yılında Yapı Kredi Bankası Kurumsal İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini üstlenen Vardar, Ekim 2018’de Boyner Büyük Mağazacılık’a İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

FİLİZ BAYRAK / Kurumsal Gelişim ve Outlet ​Genel Müdür Yardımcısı

1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Bölümü'nden mezun olduktan sonra, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Şehir Planlama Master'ı yaptı. 2000 yılında Boğaziçi Üniversite'sinde MBA yapan Filiz Bayrak, kariyerine 1997 yılında Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık Firması'nda araştırma değerleme uzmanı olarak başladı. 1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Yatırım Planlama Yöneticisi olarak katılan ve en son Strateji Geliştirme & Yatırımlar & Görsel Sunum Müdürü olarak görev yapan Filiz Bayrak, 2014 yılında Kurumsal Gelişim ve Çarşı’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine yükseldi. 2016 yılı itibariyle Kurumsal Gelişim & Outlet’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

HAKAN ZİHNİOĞLU / Satış Genel Müdür Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Zihnioğlu, Atatürk Enstitüsü Modern Türk Tarihi’nde yüksek lisansını tamamladı. Çalışma hayatına Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’nda koordinatör olarak başladı. 1993-2001 yılları arasında Group SEB Tefal Türkiye’de Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi, Satış Müdürlüğü, Satış Direktörlüğü, Satış ve Ticari Pazarlama Direktörlüğü, Orta Asya Ülkeleri İş Geliştirme Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

2001 yılından itibaren girişimci olarak perakende sektöründe yer aldı. Eğitimci ve yönetim danışmanı olarak satış pazarlama projelerinde, perakende başta olmak üzere pek çok sektörde Türkiye’nin önde gelen firmalarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri verdi. 2010 yılından bu yana aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BUMED) Başkanlığını yürüten Zihnioğlu, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve İstanbul Moda Akademisi’nde dersler veriyor. Şubat 2016 itibariyle Boyner’de Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini yürütmektedir.

SEZAYİ AKSOY / Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı 

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Aksoy, aynı üniversitede İşletme yüksek lisansı yaptı. Çalışma hayatına 1997 yılında Toys'R’Us’ta başladı ve burada sırasıyla Finans Analisti, Finans Yöneticisi ve Bütçe & Planlama Müdürü olarak çalıştı. Toys’R’Us’ta toplam 10 yıl görev alan Aksoy, en son Yatırımlar & Finans Direktörü olarak görev aldı. 2007’de Yıldız Holding bünyesinde Egal Gıda firmasına Finans Direktörü olarak geçti. Yıldız Holding bünyesinde sıcak içecekler ve premium markalar grubunda Grup Finans Müdürü, donmuş gıda ve kişisel bakım grubunda CFO olarak görev aldı. Sonrasında yine Yıldız Holding bünyesinde SCA Yıldız Kağıt ve Kişisel Bakım’a geçti ve 2012-2015 arası Finans Direktörü olarak, 2015-2016 arası Denetim Direktörü olarak çalıştı. Ekim 2016 itibariyle Aktül Kağıt’ta Mali İşler Direktörü olarak görev alıyordu. Mart 2018 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.