Üst Düzey Yöneticiler

Üst Düzey Yöneticiler

HASAN CEM BOYNER / Yönetim Kurulu Başkanı

1978 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitiren Cem Boyner, aynı yıl aile şirketi olan Altınyıldız’da iş hayatına başladı. 1982-1994 yılları arasında Boyner Holding Yürütme Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. 1989-1990 yılları arasında Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cem Boyner, 1996’da Boyner Holding Murahhas Üyesi oldu. Cem Boyner, 2010 yılında Osman Boyner’in Onursal Başkan olması ile birlikte Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı devraldı. Cem Boyner, aynı zamanda Boyner Grup CEO’sudur.

EREN ÇAMURDAN / CEO

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Eren Çamurdan Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yaptı. İş hayatına Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş.’de Hazır Giyim Pazarlama Bölümü’nde başladı ve sırasıyla Ürün Sağlama Departman Yöneticiliği, Merchandising Direktör Yardımcılığı, Marka ve Mağazacılık Direktörlüğü görevlerinde bulundu. 2008 yılında AY Marka Mağazacılık A.Ş.’nin kurulmasıyla AY Marka Genel Müdürü oldu.  Şubat 2019 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Genel Müdür olarak katıldı.

ERDEM ÇALIŞKAN / Omnichannel Genel Müdürü

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu olan Erdem Çalışkan, yaklaşık 20 yıllık kariyerinde P&G, Unilever, LC Waikiki, Flormar gibi önemli şirketlerde üst düzey rollerde bulundu. En son Flo Mağazacılık’ta E-Ticaret, IT ve Lojistik ekiplerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürüten Çalışkan, Ekim 2020 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Omni-Channel Genel Müdürü olarak katıldı.

ANIL HAŞİMOĞLU / Lojistik Genel Müdür Yardımcısı

Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Anıl Haşimoğlu, Yüksek Mühendislik derecesini Purdue Üniversitesi’nde tamamladı. Profesyonel kariyerine 2005 yılında  Horoz Lojistik’te Lojistik Uzmanı olarak başlayan ve sırasıyla Lojistik Hizmetleri Müdürü, Satış Direktörü, Kontrat Lojistik Direktörü ve Lojistik ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev alan Haşimoğlu, 2017 yılında FLO’ya geçti ve burada yurt içi ve yurt dışı offline ve online süreçlerden sorumlu Lojistik Direktörlüğü görevini üstlendi. Haşimoğlu, Nisan 2021 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Lojistik Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

ARİF KULA / Bilgi Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı 

Ahmet Yesevi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Arif Kula, kariyerine 1990 yılında Besobil’in kurucusu olarak başladı. 1994-2000 yılları arasında DorukNet’te Yazılım Geliştirme Müdürü olarak kariyerine devam eden Arif Kula, 2000 yılında Boyner Grup bünyesine katıldı. Boyner Büyük Mağazacılık’ta yedi yıl görev aldıktan sonra Grup şirketlerinden Beymen’e Bilgi Sistemleri Direktörü olarak atandı. Kula, Aralık 2018 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık Bilgi Teknolojileri & Süreç Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alıyor.

BURAK TOPÇUOĞLU / Özel Markalar Genel Müdür Yardımcısı

Gazi Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olan Burak Topçuoğlu 1999'da Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katıldı ve 2001 yılına kadar Satın Alma departmanında görev aldı. 2002’de Üretim Yöneticisi, 2003'te Üretim Müdürü görevlerini üstlendi. 2005 yılından itibaren 7 yıl boyunca Erkek Kategori Müdürlüğü görevini yürüten Topcuoğlu, 2018 yılında Erkek Kategori Direktörü olarak görevine devam etti. Topçuoğlu, Ocak 2021 yılı itibarıyla Boyner & Morhipo Özel Markalarının sorumluluğunu üstlenerek Özel Markalar Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

DİLEK ÇAĞLAYAN DEĞİRMENCİ / Giyim Dışı & Ayakkabı & Çanta Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümü mezunu olan Değirmenci, çalışma hayatına Li & Fung’da başladı. Dünya çapında tekstil markalarına üretim yapan Li & Fung’da yaklaşık 3,5 yıl görev aldıktan sonra Alman Metro Grubu’na bağlı Real Hipermarketler Zinciri’ne geçti ve burada Kozmetik kategorisinde Satın Alma Yöneticisi olarak çalıştı. 2011 yılında Fransız LVMH Grubu’na bağlı Sephora’ya Kategori Müdürü olarak geçen Değirmenci, sonrasında Kıdemli Kategori Müdürü olarak görevine devam etti.  Aralık 2016'da Kozmetik Direktörü olarak Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katılan Değirmenci, Ocak 2021 yılı itibarıyla Giyim Dışı & Ayakkabı & Çanta Kategorilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

FİLİZ BAYRAK / Kurumsal Gelişim ve Outlet ​Genel Müdür Yardımcısı

1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Bölümü'nden mezun olduktan sonra, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Şehir Planlama Master'ı yaptı. 2000 yılında Boğaziçi Üniversite'sinde MBA yapan Filiz Bayrak, kariyerine 1997 yılında Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık Firması'nda araştırma değerleme uzmanı olarak başladı. 1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Yatırım Planlama Yöneticisi olarak katılan ve en son Strateji Geliştirme & Yatırımlar & Görsel Sunum Müdürü olarak görev yapan Filiz Bayrak, 2014 yılında Kurumsal Gelişim ve Çarşı’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine yükseldi. 2016 yılı itibariyle Kurumsal Gelişim & Outlet’ten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

HAKAN ZİHNİOĞLU / Yurtdışı ve Alternatif Satış Kanalları Genel Müdür Yardımcısı

Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun olan Zihnioğlu, Atatürk Enstitüsü Modern Türk Tarihi’nde yüksek lisansını tamamladı. Çalışma hayatına Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’nda koordinatör olarak başladı. 1993-2001 yılları arasında Group SEB Tefal Türkiye’de Zincir Mağazalar Satış Yöneticisi, Satış Müdürlüğü, Satış Direktörlüğü, Satış ve Ticari Pazarlama Direktörlüğü, Orta Asya Ülkeleri İş Geliştirme Direktörlüğü görevlerinde bulundu.

2001 yılından itibaren girişimci olarak perakende sektöründe yer aldı. Eğitimci ve yönetim danışmanı olarak satış pazarlama projelerinde, perakende başta olmak üzere pek çok sektörde Türkiye’nin önde gelen firmalarına eğitim ve danışmanlık hizmetleri verdi. 2010 yılından bu yana aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BUMED) Başkanlığını yürüten Zihnioğlu, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve İstanbul Moda Akademisi’nde dersler veriyor. Şubat 2016 itibariyle Boyner’de Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Zihnioğlu, Eylül 2019 itibariyle Yurtdışı ve Alternatif Satış Kanalları Genel Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürüyor.

HASAN ŞİMŞEK / Satış Genel Müdür Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hasan Şimşek, 1996 yılında Boyner Büyük Mağazacılık  bünyesine katıldı ve uzun yıllar boyunca hem merkez hem de saha rollerinde Satış Yöneticiliği,  Mağaza Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Boyner ailesinin bir parçası olan BR Mağazacılık’a Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak geçiş yapan Şimşek burada yaklaşık dört yıl bu görev aldı. Hasan Şimşek, Eylül 2019 itibariyle Boyner’e Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

NURÇİN KOÇOĞLU / Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı 

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Koçoğlu, Fransa’da yer alan Grenoble Ecole de Management Üniversitesi’nde Digital Business Strategy eğitimine katıldı. Profesyonel kariyerine Mercedes-Benz’de başladıktan sonra Turkcell’e geçti ve burada 7 yıl boyunca pazarlamanın farklı birimlerinde yöneticilik yaptı. Ardından Hepsiburada’da Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü ve İcra Kurulu üyeliği görevlerini yürüttü. Daha sonra aynı unvanla Mediamarkt bünyesinde yer aldı ve şirketin marka ve dijital dönüşümüne liderlik etti. 2015 yılında Kurumsal Pazarlama İletişimi Direktörü olarak marka birleşmesi sırasında Türk Telekom’da görev alan Koçoğlu, 2017 yılında iletişim ve danışmanlık şirketi olan Canvas’ı kurdu. Canvas’taki çalışmalarına ek olarak Katar’da dijital dönüşüm alanında faaliyet gösteren Collective Minds isimli şirketin kurucu ortağı rolünü üstlendi. Koçoğlu, Temmuz 2020 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

SEMİH SERTAN / Genç, Aktif, Spor & Erkek Giyim Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olan Semih Sertan, kariyerine 2003 yılında Garanti Payment'ta Satış Sonrası Servis Uzmanı olarak başladı. 2005 Arkas Holding'te İhracat Uzmanı, 2006 yılında Boyner Grup'ta Saha Satış Uzmanı olarak görev aldı, 2007 yılında Adidas Group'ta Reebok Bölge Müdürlüğü görevini yürüttü. Daha sonra sırasıyla Wallace&Carey ve Levi Strauss'ta Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi, Trendyol'a Active&Sports Kıdemli Kategori Müdürü olarak geçiş yaptı. Mavi'de 4 yıl Saha Satış Müdürü olarak görev yapan Sertan, 2017 yılında Jeans & Sports Kategori Müdürü olarak Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katıldı. 2019 yılında Genç, Aktif, Spor Kategori Direktörü olan Sertan, 2021 yılı itibarıyla Genç, Aktif, Spor & Erkek Giyim Kategorilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

SEZAYİ AKSOY / Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı 

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Aksoy, aynı üniversitede İşletme yüksek lisansı yaptı. Çalışma hayatına 1997 yılında Toys'R’Us’ta başladı ve burada sırasıyla Finans Analisti, Finans Yöneticisi ve Bütçe & Planlama Müdürü olarak çalıştı. Toys’R’Us’ta toplam 10 yıl görev alan Aksoy, en son Yatırımlar & Finans Direktörü olarak görev aldı. 2007’de Yıldız Holding bünyesinde Egal Gıda firmasına Finans Direktörü olarak geçti. Yıldız Holding bünyesinde sıcak içecekler ve premium markalar grubunda Grup Finans Müdürü, donmuş gıda ve kişisel bakım grubunda CFO olarak görev aldı. Sonrasında yine Yıldız Holding bünyesinde SCA Yıldız Kağıt ve Kişisel Bakım’a geçti ve 2012-2015 arası Finans Direktörü olarak, 2015-2016 arası Denetim Direktörü olarak çalıştı. Ekim 2016 itibariyle Aktül Kağıt’ta Mali İşler Direktörü olarak görev alıyordu. Mart 2018 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

TUBA GÜLER / Kadın Giyim & Çocuk Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Güler,  1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katıldı. Sırasıyla, Kadın Satınalma Yönetici Asistanı, Kadın Satınalma Yöneticisi, Kadın Ürün Yöneticisi, Kategori Planlama Grup Yöneticisi, Kadın Kategori Müdürü, Merchandise Planma Müdürü ve Satış Planlama Müdürü görevlerini üstlendi. 2019 yılında Kadın Kategori Direktörü olarak görev alan Güler, Ocak 2021 yılı itibarıyla Kadın Giyim Kategorisindeki sorumluluğuna ek olarak Çocuk Kategorisinin de sorumluluğunu aldı ve Kadın Giyim & Çocuk Kategorilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.