Üst Düzey Yöneticiler

Üst Düzey Yöneticiler

HASAN CEM BOYNER / Yönetim Kurulu Başkanı

1978 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitiren Cem Boyner, aynı yıl aile şirketi olan Altınyıldız’da iş hayatına başladı. 1982-1994 yılları arasında Boyner Holding Yürütme Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. 1989-1990 yılları arasında Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cem Boyner, 1996’da Boyner Holding Murahhas Üyesi oldu. Cem Boyner, 2010 yılında Osman Boyner’in Onursal Başkan olması ile birlikte Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı devraldı. Cem Boyner, aynı zamanda Boyner Grup CEO’sudur.

EREN ÇAMURDAN / CEO

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Eren Çamurdan Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yaptı. İş hayatına Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş.’de Hazır Giyim Pazarlama Bölümü’nde başladı ve sırasıyla Ürün Sağlama Departman Yöneticiliği, Merchandising Direktör Yardımcılığı, Marka ve Mağazacılık Direktörlüğü görevlerinde bulundu. 2008 yılında AY Marka Mağazacılık A.Ş.’nin kurulmasıyla AY Marka Genel Müdürü oldu.  Şubat 2019 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Genel Müdür olarak katıldı.

CENGİZ GÜRER / Boyner Grup IT ve Dijitalden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Omni-Channel Genel Müdürü

Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Cengiz Gürer, 2012 yılında Özyeğin Üniversitesi’nde Executive MBA Programını, 2019 yılında ise Stanford Üniversitesi’nde Digital Business Transformation and Digital Strategy Programını tamamladı. 1993-2008 yılları arasında Digital Equipment Corporation, Compaq Computer ve Hewlett Packard Teknoloji şirketlerinde çeşitli uzman ve yönetici pozisyonlarında görev yapan Gürer, 2008’den 2015’e kadar Turkcell ICT (Information and Communication Technologies) fonksiyonunda sırası ile CRM Kıdemli Müdürü, Tarife ve Kampanyalar Kıdemli Müdürü ve Müşteri Çözüm Merkezi IT Direktörü görevlerini üstlendi. 2015 - 2017 arasında Turkcell’in Ukrayna iştiraki olan Lifecell’de CIO olarak Bilgi Teknolojileri Fonksiyonunu da yöneten Cengiz Gürer, 2017 yılından bugüne DeFacto’da CIO ve CDO görevlerini üstlenerek şirketin e-ticaret ve teknoloji ekiplerinin liderliğini yürüttü. Gürer, Ağustos 2021 itibarıyla Boyner Grup IT ve Dijitalden Sorumlu Başkan Yardımcısı ve Boyner Büyük Mağazacılık Omni-Channel Genel Müdürü olarak atandı. Boyner Grup’ta IT, Big Data, CRM ve tüm dijital süreçlerden sorumlu olacak Cengiz Gürer, aynı zamanda Boyner Büyük Mağazacılık Omni-Channel Genel Müdürlüğü görevini de üstlenerek morhipo.com ve boyner.com.tr’nin liderliğini yürütecek.

ANIL HAŞİMOĞLU / Lojistik Genel Müdür Yardımcısı

Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Anıl Haşimoğlu, Yüksek Mühendislik derecesini Purdue Üniversitesi’nde tamamladı. Profesyonel kariyerine 2005 yılında  Horoz Lojistik’te Lojistik Uzmanı olarak başlayan ve sırasıyla Lojistik Hizmetleri Müdürü, Satış Direktörü, Kontrat Lojistik Direktörü ve Lojistik ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev alan Haşimoğlu, 2017 yılında FLO’ya geçti ve burada yurt içi ve yurt dışı offline ve online süreçlerden sorumlu Lojistik Direktörlüğü görevini üstlendi. Haşimoğlu, Nisan 2021 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Lojistik Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

BURAK TOPÇUOĞLU / Özel Markalar Genel Müdür Yardımcısı

Gazi Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olan Burak Topçuoğlu 1999'da Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katıldı ve 2001 yılına kadar Satın Alma departmanında görev aldı. 2002’de Üretim Yöneticisi, 2003'te Üretim Müdürü görevlerini üstlendi. 2005 yılından itibaren 7 yıl boyunca Erkek Kategori Müdürlüğü görevini yürüten Topcuoğlu, 2018 yılında Erkek Kategori Direktörü olarak görevine devam etti. Topçuoğlu, Ocak 2021 yılı itibarıyla Boyner & Morhipo Özel Markalarının sorumluluğunu üstlenerek Özel Markalar Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

DİLEK ÇAĞLAYAN DEĞİRMENCİ / Giyim Dışı & Ayakkabı & Çanta Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümü mezunu olan Değirmenci, çalışma hayatına Li & Fung’da başladı. Dünya çapında tekstil markalarına üretim yapan Li & Fung’da yaklaşık 3,5 yıl görev aldıktan sonra Alman Metro Grubu’na bağlı Real Hipermarketler Zinciri’ne geçti ve burada Kozmetik kategorisinde Satın Alma Yöneticisi olarak çalıştı. 2011 yılında Fransız LVMH Grubu’na bağlı Sephora’ya Kategori Müdürü olarak geçen Değirmenci, sonrasında Kıdemli Kategori Müdürü olarak görevine devam etti.  Aralık 2016'da Kozmetik Direktörü olarak Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katılan Değirmenci, Ocak 2021 yılı itibarıyla Giyim Dışı & Ayakkabı & Çanta Kategorilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

FİLİZ BAYRAK / Kurumsal Gelişim ​Genel Müdür Yardımcısı

1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Bölümü'nden mezun olduktan sonra, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Şehir Planlama Master'ı yaptı. 2000 yılında Boğaziçi Üniversite'sinde MBA yapan Filiz Bayrak, kariyerine 1997 yılında Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık Firması'nda araştırma değerleme uzmanı olarak başladı. 1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Yatırım Planlama Yöneticisi olarak katılan ve en son Strateji Geliştirme & Yatırımlar & Görsel Sunum Müdürü olarak görev yapan Filiz Bayrak, 2014 yılında Kurumsal Gelişim ve Çarşı’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine yükseldi. 2016 yılı itibariyle Kurumsal Gelişim'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

HASAN ŞİMŞEK / Satış Genel Müdür Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hasan Şimşek, 1996 yılında Boyner Büyük Mağazacılık  bünyesine katıldı ve uzun yıllar boyunca hem merkez hem de saha rollerinde Satış Yöneticiliği,  Mağaza Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Boyner ailesinin bir parçası olan BR Mağazacılık’a Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak geçiş yapan Şimşek burada yaklaşık dört yıl bu görev aldı. Hasan Şimşek, Eylül 2019 itibariyle Boyner’e Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

NURÇİN KOÇOĞLU / Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı 

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu olan Koçoğlu, Fransa’da yer alan Grenoble Ecole de Management Üniversitesi’nde Digital Business Strategy eğitimine katıldı. Profesyonel kariyerine Mercedes-Benz’de başladıktan sonra Turkcell’e geçti ve burada 7 yıl boyunca pazarlamanın farklı birimlerinde yöneticilik yaptı. Ardından Hepsiburada’da Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü ve İcra Kurulu üyeliği görevlerini yürüttü. Daha sonra aynı unvanla Mediamarkt bünyesinde yer aldı ve şirketin marka ve dijital dönüşümüne liderlik etti. 2015 yılında Kurumsal Pazarlama İletişimi Direktörü olarak marka birleşmesi sırasında Türk Telekom’da görev alan Koçoğlu, 2017 yılında iletişim ve danışmanlık şirketi olan Canvas’ı kurdu. Canvas’taki çalışmalarına ek olarak Katar’da dijital dönüşüm alanında faaliyet gösteren Collective Minds isimli şirketin kurucu ortağı rolünü üstlendi. Koçoğlu, Temmuz 2020 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

SEDA KAYRAK KIZILTAN / İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Seda Kayrak Kızıltan, State University of Newyork, Buffalo’da İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans (MBA) eğitimini tamamladı. İş yaşamına 1998 yılında Eczacıbaşı Topluluğu şirketlerinden Eczacıbaşı-Baxter’de başladı ve yaklaşık 13 yıl İnsan Kaynaklarının yanı sıra Kurumsal İletişim, Stratejik Planlama ve İdari İşler süreçlerine de liderlik etti. Ardından 2012 yılında Doğan Online Şirketler Grubu’nun İnsan Kaynakları Grup Başkanı olarak 2 yıl, devamında Naspers Grup şirketlerinden Markafoni'de 2,5 yıl İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2016 yılı itibarıyla Flormar’da Global İnsan Kaynakları Direktörü olarak Türkiye dahil farklı ülkelerde perakende, e-ticaret ve ihracat gibi çoklu satış kanalları organizasyonlarını yöneten Kızıltan ayrıca, 2014-2020 yılları arasında sahibi olduğu The Advisor Team isimli Yönetim Danışmanlığı şirketi bünyesinde Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi ve İşveren Markası Yönetimi konularında danışmanlık yaptı. Halen Işık Üniversitesi, Ekonomi ve İdari Bilimler Fakültesi “Danışma Kurulu” üyesi olan Kızıltan, Ağustos 2021 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık ailesine İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

SEMİH SERTAN / Genç, Aktif, Spor & Erkek Giyim Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Üniversitesi İngilizce İşletme bölümü mezunu olan Semih Sertan, kariyerine 2003 yılında Garanti Payment'ta Satış Sonrası Servis Uzmanı olarak başladı. 2005 Arkas Holding'te İhracat Uzmanı, 2006 yılında Boyner Grup'ta Saha Satış Uzmanı olarak görev aldı, 2007 yılında Adidas Group'ta Reebok Bölge Müdürlüğü görevini yürüttü. Daha sonra sırasıyla Wallace&Carey ve Levi Strauss'ta Satış Müdürlüğü görevlerini üstlendi, Trendyol'a Active&Sports Kıdemli Kategori Müdürü olarak geçiş yaptı. Mavi'de 4 yıl Saha Satış Müdürü olarak görev yapan Sertan, 2017 yılında Jeans & Sports Kategori Müdürü olarak Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katıldı. 2019 yılında Genç, Aktif, Spor Kategori Direktörü olan Sertan, 2021 yılı itibarıyla Genç, Aktif, Spor & Erkek Giyim Kategorilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

SEZAYİ AKSOY / Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı 

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun olan Aksoy, aynı üniversitede İşletme yüksek lisansı yaptı. Çalışma hayatına 1997 yılında Toys'R’Us’ta başladı ve burada sırasıyla Finans Analisti, Finans Yöneticisi ve Bütçe & Planlama Müdürü olarak çalıştı. Toys’R’Us’ta toplam 10 yıl görev alan Aksoy, en son Yatırımlar & Finans Direktörü olarak görev aldı. 2007’de Yıldız Holding bünyesinde Egal Gıda firmasına Finans Direktörü olarak geçti. Yıldız Holding bünyesinde sıcak içecekler ve premium markalar grubunda Grup Finans Müdürü, donmuş gıda ve kişisel bakım grubunda CFO olarak görev aldı. Sonrasında yine Yıldız Holding bünyesinde SCA Yıldız Kağıt ve Kişisel Bakım’a geçti ve 2012-2015 arası Finans Direktörü olarak, 2015-2016 arası Denetim Direktörü olarak çalıştı. Ekim 2016 itibariyle Aktül Kağıt’ta Mali İşler Direktörü olarak görev alıyordu. Mart 2018 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

TUBA GÜLER / Kadın Giyim & Çocuk Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Güler,  1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katıldı. Sırasıyla, Kadın Satınalma Yönetici Asistanı, Kadın Satınalma Yöneticisi, Kadın Ürün Yöneticisi, Kategori Planlama Grup Yöneticisi, Kadın Kategori Müdürü, Merchandise Planma Müdürü ve Satış Planlama Müdürü görevlerini üstlendi. 2019 yılında Kadın Kategori Direktörü olarak görev alan Güler, Ocak 2021 yılı itibarıyla Kadın Giyim Kategorisindeki sorumluluğuna ek olarak Çocuk Kategorisinin de sorumluluğunu aldı ve Kadın Giyim & Çocuk Kategorilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.