Üst Düzey Yöneticiler

Üst Düzey Yöneticiler

HASAN CEM BOYNER / Yönetim Kurulu Başkanı

1978 yılında Boğaziçi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitiren Cem Boyner, aynı yıl aile şirketi olan Altınyıldız’da iş hayatına başladı. 1982-1994 yılları arasında Boyner Holding Yürütme Kurulu Başkanı olarak görev yaptı. 1989-1990 yılları arasında Türk Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Cem Boyner, 1996’da Boyner Holding Murahhas Üyesi oldu. Cem Boyner, 2010 yılında Osman Boyner’in Onursal Başkan olması ile birlikte Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı devraldı. Cem Boyner, aynı zamanda Boyner Grup CEO’sudur.

EREN ÇAMURDAN / CEO

Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Eren Çamurdan Yeditepe Üniversitesi’nde MBA yaptı. İş hayatına Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş.’de Hazır Giyim Pazarlama Bölümü’nde başladı ve sırasıyla Ürün Sağlama Departman Yöneticiliği, Merchandising Direktör Yardımcılığı, Marka ve Mağazacılık Direktörlüğü görevlerinde bulundu. 2008 yılında AY Marka Mağazacılık A.Ş.’nin kurulmasıyla AY Marka Genel Müdürü oldu.  Şubat 2019 itibariyle Boyner Büyük Mağazacılık’a Genel Müdür olarak katıldı.

ANIL HAŞİMOĞLU / Lojistik Genel Müdür Yardımcısı

Doğuş Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu olan Anıl Haşimoğlu, Yüksek Mühendislik derecesini Purdue Üniversitesi’nde tamamladı. Profesyonel kariyerine 2005 yılında  Horoz Lojistik’te Lojistik Uzmanı olarak başlayan ve sırasıyla Lojistik Hizmetleri Müdürü, Satış Direktörü, Kontrat Lojistik Direktörü ve Lojistik ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev alan Haşimoğlu, 2017 yılında FLO’ya geçti ve burada yurt içi ve yurt dışı offline ve o,nline süreçlerden sorumlu Lojistik Direktörlüğü görevini üstlendi. Haşimoğlu, Nisan 2021 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Lojistik Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

BURAK TOPÇUOĞLU / Özel Markalar Genel Müdür Yardımcısı

Gazi Üniversitesi Ekonometri bölümünden mezun olan Burak Topçuoğlu 1999'da Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katıldı ve 2001 yılına kadar Satın Alma departmanında görev aldı. 2002’de Üretim Yöneticisi, 2003'te Üretim Müdürü görevlerini üstlendi. 2005 yılından itibaren 7 yıl boyunca Erkek Kategori Müdürlüğü görevini yürüten Topcuoğlu, 2018 yılında Erkek Kategori Direktörü olarak görevine devam etti. Topçuoğlu, Ocak 2021 yılı itibarıyla Boyner Özel Markalarının sorumluluğunu üstlenerek Özel Markalar Genel Müdür Yardımcısı görevine atandı.

CEVDET HANÇER / Planlama Genel Müdür Yardımcısı

Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği Bölümü mezunu olan Cevdet Hançer, Yüksek Mühendislik derecesini Sabancı Üniversitesi’nde aynı bölümde tamamladı. Profesyonel kariyerine 2010 yılında Ford Motor Company’de Ürün Geliştirme Mühendisi olarak başlayan Cevdet, çalışma hayatına hızlı tüketim sektöründe faaliyet gösteren Unilever’de devam etti. Tedarik Zinciri organizasyonu içinde Tedarik Planlama, Müşteri Hizmetleri, Endüstriyel Performans ve Strateji Yönetimi rollerinden sonra fabrika Direktörü ve Türkiye & Orta Asya operasyonlarından sorumlu Talep Planlama Direktörü olarak görev aldı. Hançer, Nisan 2022 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık ailesine Planlama Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

CİHAN YILDIZ / Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Cihan Yıldız, aynı üniversitede Telekomünikasyon Mühendisliği üzerine yüksek lisans yaptı. Kariyerine 2004 yılında Turkcell’de Servis Operasyon Uzmanı olarak başlayan Yıldız, aynı şirkette sırasıyla, Servis ve Tarife Çözümleri Müdürü, İş Operasyonları Birim Müdürü, Pazarlama Çözümleri Birim Müdürü olarak görev aldı.  2018 ila 2022 yılları arasında Turkcell’de Fintech Çözümleri Kıdemli Müdürü olarak görev yapan Yıldız, Tüketici Finansman (Financell) ve Ödeme Hizmetleri (Paycell) şirketlerinde CTO olarak IT ekiplerine liderlik etti. Şubat 2022’den bu yana Boyner Grup Şirketleri’nden Hopi’de “Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı” olarak görev alan Yıldız, Ekim 2022 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık bünyesinde, Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak şirketin teknoloji ve inovasyon odaklı gelişimine liderlik edecek.

EFSUN JANSET YILMAZ / E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı

Ege Üniversitesi, Tekstil Mühendisliği mezunu olan Efsun Janset Yılmaz, profesyonel kariyer hayatına 2002 yılında Next Group’ta Ürün Teknoloğu olarak başladı. Ardından sırasıyla 2004 yılında Erba’da Perakende Satış Sorumlusu, 2009 yılında LC Waikiki’de Kıdemli Satın Alma Yöneticisi, 2012 yılında Landmark Grup’ta Satın Alma Müdürü, 2013 yılında Trendyol’da Satın Alma Direktörü, 2016 yılında Saide Tekstil’de Ticaretten Sorumlu Direktör ve son olarak 2019 yılından bu yana LC Waikiki’de E-Ticaret Kategori Direktörü olarak görev aldı. Yılmaz, Haziran 2022 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık’a E-Ticaret Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

EMEL SAYINATAÇ / Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü mezunu olan Emel Sayınataç, University of Reading’de Risk Yönetimi ve The Institude of Internal Auditors’ta  akreditasyon (CIA)  programlarını tamamladı.  Profesyonel iş yaşamına 1993 yılında Price Waterhouse Coopers’ta Denetim Uzmanı olarak başlayan Sayınataç, ardından sırasıyla Finans Yatırım ve Egebank’ta Bütçe ve Raporlama Müdürü, TAIB Yatırım Bank’ta İç Denetim Müdürü olarak görev aldı.

2005 yılında Sabancı Grubu’na geçerek sırasıyla TeknoSA’da Finans Müdürlüğü ve KlikSA’da Finans Direktörlüğü görevlerini üstlenen Emel Sayınataç, 2017 yılında Altınbaş Grubu’na katıldı. Ardından Alpet’te Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam eden Sayınataç, Temmuz 2022 tarihi itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık Ailesine Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

EMRAH BÖLÜK /  Kozmetik & Ev, Ayakkabı & Çanta, Aktif Spor, Outdoor ve Çocuk Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Bölük, profesyonel kariyerine 2005 yılında Unilever'in Müşteri Geliştirme Departmanı’ndaki Yönetici Yetiştirme Programı ile başlangıç yaptı. 2016 yılından itibaren kariyerine Pepsico'da Ulusal Zincirler Kıdemli Grup Müdürlüğü rolü ile devam eden Bölük, 13 yıllık FMCG sektörü tecrübesinde saha ve satış yönetiminden, ulusal ve uluslararası müşteri yönetimine, kategori yönetiminden ticari pazarlama yöneticiliğine kadar birçok kritik görevde rol aldı. 2018 yılında Amazon'a 'Kıdemli Operasyon Yöneticisi' olarak katılan Emrah Bölük, 5 yıllık Amazon deneyiminde teknoloji, operasyon, tedarikçi ve satış iş ortakları yönetimi alanlarında birçok farklı projeyi 19 farklı ülkede başarıyla hayata geçirdi. Amazon'da ülke lansman ekiplerinin kurulumuna öncülük ederek 5 yeni ülkede müşterilere Amazon servislerini sunmada etkin bir rol oynadı. Aynı zamanda Türkiye'de başlattığı 'Tedarikçi Yönetimi Programı'nın Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere 14 ülkeye genişletilmesi sürecine liderlik yaptı.

20 yıla yakın satış, teknoloji, müşteri ve operasyon yönetimi deneyimiyle, çok kültürlü ekiplere liderlik etmiş ve birçok büyük proje üreterek global ölçekte başarıyla hayata geçirmiş olan Emrah Bölük; Eylül 2023 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık bünyesine Kozmetik & Ev, Ayakkabı & Çanta, Aktif Spor, Outdoor ve Çocuk kategorilerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

FİLİZ BAYRAK /  Kurumsal Gelişim Genel Müdür Yardımcısı

1995 yılından İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir Planlama Bölümü'nden mezun olduktan sonra, 1997 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi'nde Şehir Planlama Master'ı yaptı. 2000 yılında Boğaziçi Üniversite'sinde MBA yapan Filiz Bayrak, kariyerine 1997 yılında Uluslararası Gayrimenkul Danışmanlık Firması'nda araştırma değerlenme uzmanı olarak başladı. 1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık bünyesinde Yatırım Planlama Yöneticisi olarak katılan ve en son Strateji Geliştirme & Yatırımlar & Görsel Sunum Müdürü olarak görev yapan Filiz Bayrak, 2014 yılında Kurumsal Gelişim ve Çarşı'dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevine yükseldi. 2016 yılı itibariyle Kurumdal Gelişim'den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam ediyor.

HASAN ŞİMŞEK / Satış Genel Müdür Yardımcısı

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Hasan Şimşek, 1996 yılında Boyner Büyük Mağazacılık  bünyesine katıldı ve uzun yıllar boyunca hem merkez hem de saha rollerinde Satış Yöneticiliği,  Mağaza Müdürlüğü ve Bölge Müdürlüğü görevlerini üstlendi. Boyner ailesinin bir parçası olan BR Mağazacılık’a Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak geçiş yapan Şimşek burada yaklaşık dört yıl bu görev aldı. Hasan Şimşek, Eylül 2019 itibariyle Boyner’e Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

NURÇİN KOÇOĞLU / Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı 

Farklı sektörlerin önde gelen şirketlerinde 23 yıllık tecrübesi bulunan Nurçin Koçoğlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olarak Fransa’da yer alan Grenoble Ecole de Management Üniversitesi’nde “Dijital İş Yönetimi” yüksek lisans öğrenimini tamamladı. Koçoğlu, profesyonel kariyerine Mercedes-Benz Türk’te başladıktan sonra Turkcell’de 7 yıl boyunca Pazarlama fonksiyonunun farklı birimlerinde yöneticilik görevinde bulundu. Hepsiburada’da Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü ve İcra Kurulu Üyeliği görevini üstlendikten sonra aynı ünvanla MediaMarkt bünyesinde çalışan Nurçin Koçoğlu, şirketin marka ve dijital dönüşümünde görev aldı. 2015 yılında Kurumsal Pazarlama İletişimi Direktörü olarak marka birleşmesi sırasında Türk Telekom’da görev alan Koçoğlu, 2017 yılında bir danışmanlık şirketinin kurucu ortağı oldu. Temmuz 2020’de Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katılan Koçoğlu Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı olarak Boyner’in omnichannel organizasyonunda uçtan uca pazarlama, marka yönetimi, müşteri deneyimi ve analitiği ve kurumsal iletişim fonksiyonlarına liderlik yapıyor. Nurçin Koçoğlu, Fortune Türkiye Dergisi’nin iki yıl üst üste "En Etkin 50 CMO" listesinde ve Pazarlamasyon tarafından düzenlenen The Hammers Awards Marketing Meetup içerisinde de Türkiye’nin en başarılı 20 CMO’su arasında yer aldı. Koçoğlu iki çocuk annesi.

SEDA KAYRAK KIZILTAN / İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü’nden mezun olan Seda Kayrak Kızıltan, State University of Newyork, Buffalo’da İnsan Kaynakları alanında yüksek lisans (MBA) eğitimini tamamladı. İş yaşamına 1998 yılında Eczacıbaşı Topluluğu şirketlerinden Eczacıbaşı-Baxter’de başladı ve yaklaşık 13 yıl İnsan Kaynaklarının yanı sıra Kurumsal İletişim, Stratejik Planlama ve İdari İşler süreçlerine de liderlik etti. Ardından 2012 yılında Doğan Online Şirketler Grubu’nun İnsan Kaynakları Grup Başkanı olarak 2 yıl, devamında Naspers Grup şirketlerinden Markafoni'de 2,5 yıl İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2016 yılı itibarıyla Flormar’da Global İnsan Kaynakları Direktörü olarak Türkiye dahil farklı ülkelerde perakende, e-ticaret ve ihracat gibi çoklu satış kanalları organizasyonlarını yöneten Kızıltan ayrıca, 2014-2020 yılları arasında sahibi olduğu The Advisor Team isimli Yönetim Danışmanlığı şirketi bünyesinde Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi ve İşveren Markası Yönetimi konularında danışmanlık yaptı. Halen Işık Üniversitesi, Ekonomi ve İdari Bilimler Fakültesi “Danışma Kurulu” üyesi olan Kızıltan, Ağustos 2021 itibarıyla Boyner Büyük Mağazacılık ailesine İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı.

TUBA GÜLER / Kadın-Erkek-Çocuk Giyim Kategorileri Genel Müdür Yardımcısı 

Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olan Güler, 1998 yılında Boyner Büyük Mağazacılık ailesine katıldı. Sırasıyla, Kadın Satınalma Yönetici Asistanı, Kadın Satınalma Yöneticisi, Kadın Ürün Yöneticisi, Kategori Planlama Grup Yöneticisi, Kadın Kategori Müdürü, Merchandise Planma Müdürü ve Satış Planlama Müdürü görevlerini üstlendi. 2019 yılında Kadın Kategori Direktörü olarak görev alan Güler, Ocak 2021 yılı itibarıyla Kadın Giyim Kategorisindeki sorumluluğuna ek olarak Çocuk Kategorisinin de sorumluluğunu aldı ve Kadın Giyim & Çocuk Kategorilerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı.