Boyner Kurumsal

Boyner'de Gelişim

Sürekli Gelişim İmkanı

Organizasyonel öğrenme ve gelişim faaliyetleri Boyner Akademi çatısı altında yapılıyor. Bu kapsamda Boyner Akademi bölümlerin ihtiyaç duyduğu eğitimlere ve liderlik gelişim programlarına ev sahipliği yapıyor.

01

Boyner On

Boyner On oryantasyon program ile Boyner’e yeni katılan çalışanlara kurum kültürü, vizyonu, değerleri ve gerekli olan tüm detaylara dair bilgilendirme yapılıyor.

02

Yetkinlik Programları

Boyner çalışanlarının gelişimlerini desteklemek için yetkinlik bazlı eğitimler ve Bite Size webinarları tasarlanıyor.

03

Liderlik Programı

Boyner’de hayata geçirilen Liderlik programı ile hem yöneticilerin hem de ekiplerin liderlik potansiyelini açığa çıkarmak ve liderlik becerilerini geliştirmek hedefleniyor.

04

Mentor & Menti Programı

Boyner genç yetenekler ile Boyner kültürünü güçlendirmeyi ve karşılıklı öğrenme fırsatı yaratmayı hedefliyor. Mentorluk Gelişim Programı ile deneyimli Boyner yöneticileri geleceğin liderleri ile bir araya geliyor.

05

Terfi Programları

Terfi eğitim programı ile iş hayatı başta olmak üzere Kişilerarası ve Rehberlik Becerileri, Motivasyon, Geri Bildirim gibi konularda öğrenilen teorik bilgileri, uygulamalar gerçek hayata taşınıyor ve çalışanların gelişimlerine destek olunuyor.

06

Pozisyon ve Fonksiyon Bazlı Eğitimler

Mağaza çalışanlarının yetkinlikleri planlayarak pozisyon ya da ihtiyaç bazlı eğitimlerle veriliyor.

07

Mesleki ve Teknik Eğitimler

Satış ya da operasyon alanında çalışanlar her birimin kendi içerisinde gereklilik gösteren mesleki ve teknik bilgilerinin yer aldığı eğitimlerle destekleniyor. Eğitimler online, sınıf içi ya da E-Öğrenme Platformu üzerinden ihtiyaca göre gerçekleştiriliyor.

08

E-Öğrenme Eğitim Platformu

Uzaktan eğitim platformu E.mobil+ ile farklı görev tanımlarındaki tüm çalışanlara özel hazırlanmış eğitim yolculuklarına anında erişilmesi sağlanıyor. Online uygulamada kişisel gelişimden yetkinlik becerilerine, satıştan ürüne, liderlikten teknolojiye birçok alanda içerikler sunuluyor. Ayrıca ofis ve mağaza çalışanları için kişiye özel gelişim yolculukları, değerlendirme sınavları, anketler, dijital sertifikalar, anlık bildirimler, şirket içi bilgilendirmeler, sınıf içi eğitim, farkındalık eğitimleri ve webinarlar bulunuyor.

BİZİ TAKİP EDİN

SocialSocialSocialSocialSocial

©2023 Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.