Boyner Kurumsal

Boyner'de İletişim

Boyner Connect İç İletişim Platformu

Boyner’de şirket ile çalışanlar arasındaki etkileşime, kurumsal hafızanın korunmasına önem veriliyor. Çalışanlar iç iletişim platformu Boyner Connect ile güncel konulara yönelik paylaşımlar yapabiliyor böylece etkileşim her zaman canlı tutuluyor.

Çalışan Buluşmaları

Geleneksel Boyner Connect buluşmaları, Big Day etkinlikleri ile çalışan motivasyonunu artırmak, kurum kültürünü pekiştirmek ve grup şirketleri arasındaki bağı güçlendirmek gibi amaçlarla farklı hedef kitlelere yönelik farklı etkinlikler organize ediliyor.

Senden Benden Bizden Buluşmaları

Boyner’de güncel ortak konuların paylaşılması, çözüm ve fikir önerileri üretmek önemseniyor. Mağazalarda 'Senden Benden Bizden' iletişim platformu aracılığıyla çalışanlarla bir araya geliniyor.

CEO Coffee & BizBize Buluşmaları

CEO Coffee ve BizBize Buluşmaları ile çalışanlar yöneticileri ve kendi aralarında sağladığı doğrudan iletişimi yönetim kademelerinde devam etmesine önem veriliyor. CEO Coffee Buluşmaları ile her ay ofis kadrosunda işe yeni başlayan çalışanlar, mağazalarda işe başlayan mağaza müdürleri ve her yıl terfi dönemlerinde terfi eden çalışanlar için birer CEO Coffee sohbetleri düzenleniyor. Ayrıca her ay ofis çalışanları ve mağaza müdürleri aktarmak istedikleri önerileri için İnsan Kaynakları Departmanı’ndan randevu alarak CEO buluşmasına katılabiliyor.

Sosyal Kulüpler

Boyner’n Joy çatısı altında yer alan sosyal kulüpler ile benzer ilgi alanlarına sahip çalışanlar bir araya geliyor. Boyner Grup Gönüllüleri, Dans, E-Spor, Fotoğrafçılık, Gastronomi, Gezi, Görsel Sanat, Kitap, Müzik, Spor ve Tiyatro kulüpleri Boyner’in başlıca sosyal kulüplerinden bazıları.

BİZİ TAKİP EDİN

SocialSocialSocialSocialSocial

©2023 Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.