Gift Card

Gift Card

GİFT CARD ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM KOŞULLARI

GIFT CARD

Outlet mağazaları hariç tüm Boyner ve YKM mağazalarında geçerlidir. · Boyner.com.tr’de online alışverişte geçerlidir. · Tüm ürün gruplarında geçerlidir. · Tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir. (Ürün hediyesi ve çek kampanyaları hariç) · Kullanım süresi 2 yıldır. · Talep edilen her tutarda yükleme yapılabilir. · Yüklenen bakiyeler farklı alışverişlerde parça parça kullanılabilir. · Yüklenen tutar üzerindeki alışverişler için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir. · Bakiye bittiğinde tekrar yükleme yapılamaz, tek kullanımlıktır. · Hamilinedir, kaybolduğunda takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur. · Fatura Gift Card bedeli açıklaması ile KDV’siz olarak kesilir. · Gift Card tutarına KDV dahildir. · Kısmen ya da tamamen nakde çevrilemez.

STYLE CARD

Outlet mağazaları hariç tüm Boyner ve YKM mağazalarında geçerlidir. · Boyner.com.tr ’de geçerli değildir. · Tüm giyim ve ayakkabı reyonlarında geçerlidir. · Tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir. (Ürün hediyesi ve çek kampanyaları hariç) · Kullanım süresi 2 yıldır. · Talep edilen her tutarda yükleme yapılabilir. · Yüklenen bakiyeler farklı alışverişlerde parça parça kullanılabilir. · Yüklenen tutar üzerindeki alışverişler için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir. · Bakiye bittiğinde tekrar yükleme yapılamaz tek kullanımlıktır. · Hamilinedir, kaybolduğunda takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur . · Fatura Gift Card bedeli açıklaması ile KDV’siz olarak kesilir. · Gift Card tutarına KDV dahildir. Kısmen ya da tamamen nakde çevrilemez. · Birden fazla Gift Card'a sahip olunması durumunda mağazada yapılan alışverişte tek faturada birleştirilerek kullanılabilir.

ÖZEL MARKALAR CARD

· Outlet mağazaları hariç tüm Boyner ve YKM mağazalarında geçerlidir. · Boyner.com.tr ’de geçerli değildir. · Boyner’in özel üretim markalarında geçerlidir. · Tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir. (Ürün hediyesi ve çek kampanyaları hariç) · Kullanım süresi 2 yıldır. · Talep edilen her tutarda yükleme yapılabilir. · Yüklenen bakiyeler farklı alışverişlerde parça parça kullanılabilir. · Yüklenen tutar üzerindeki alışverişler için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir. · Bakiye bittiğinde tekrar yükleme yapılamaz tek kullanımlıktır. · Hamilinedir, kaybolduğunda takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur . · Fatura Gift Card bedeli açıklaması ile KDV’siz olarak kesilir. · Gift Card tutarına KDV dahildir. Kısmen ya da tamamen nakde çevrilemez. · Birden fazla Gift Carda sahip olunması durumunda mağazada yapılan alışverişte tek faturada birleştirilerek kullanılabilir.

BOYNER E-GIFT

Outlet mağazaları hariç tüm Boyner ve YKM mağazalarında geçerlidir · Tüm indirim ve kampanyalarda geçerlidir. (Ürün hediyesi ve çek kampanyaları hariç) · E-Gift, numara ve linkten (QR Kod) oluşmaktadır. · E-Gift numarası www.boyner.com.tr adresinde online alışverişte geçerlidir. · E-Gift QR kod ile mağazalarda alışveriş yapılabilir. · Kullanım süresi 2 yıldır. · Talep edilen her tutarda yükleme yapılabilir. · Yüklenen bakiyeler farklı alışverişlerde parça parça kullanılabilir. · Yüklenen tutar üzerindeki alışverişler için nakit veya kredi kartı ile ödeme yapılabilir. · Bakiye bittiğinde tekrar yükleme yapılamaz, tek kullanımlıktır. · Hamilinedir, kaybolduğunda takip edilemez, iptal edilemez ve iadesi yoktur. · Fatura E-Gift bedeli açıklaması ile sıfır KDV’li fatura kesilir. · E-Gift tutarına KDV dahildir. Kısmen ya da tamamen nakde çevrilemez. · Birden fazla E-Gift’e sahip olunması durumunda mağazada yapılan alışverişte tek faturada birleştirilerek kullanılabilir. · İnternette yapılan alışverişlerde tek faturada şifreler birleştirilerek kullanılamaz.

İhtiyaçlarınıza uygun kurumsal çözümlerimizle ilgili sizlerle tanışmak ve hizmet vermek isteriz.
Tüm soru ve talepleriniz için:
[email protected]
0212 335 75 00