Boyner Kurumsal

İyilik Dolu Projeler

Askıda İyilik

İhtiyaç sahiplerine giysi desteği sağlayan ve 2016 yılından bu yana Lokman Hekim Sağlık Vakfı iş birliği ile yürütülen “Askıda İyilik” projesi ile bugüne kadar 55 binin üzerinde iyilik paketi Boyner ziyaretçilerinin de desteği ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Proje kapsamında, Boyner, müşterilerinin satın aldığı Askıda İyilik paketleri kadar aynı oranda katkıda bulunarak iyiliği çoğaltmayı hedefliyor.

Askıda Mama

2022 yılında gerçekleştirilen proje kapsamında Vertical iş birliği ile Bağdat Caddesi’ndeki restoranların atıkları mamaya dönüştürüldü., Dönüşen mamalar paketlenerek, patili dostlar için Kadıköy Hayvan Bakımevi’ne ulaştırıldı.

Elidor X Boyner "Dedik Olabilir" Koleksiyonu

Elidor ve Boyner iş birliği ile hazırlanan “Dedik Olabilir” isimli koleksiyona ait parçalar Boyner mağazaları, boyner.com.tr ve Boyner uygulamasından satışa çıkarıldı. Koleksiyondan elde edilen gelirinbir kısmı Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) Gençlik Bursları Fonu’na genç kadınların eğitimi için katkı sağladı.

Boyner x Help Steps

Boyner, sağlık ve sağduyu uygulaması Help Steps ile hayata geçirdiği iş birliği kapsamında herkesi iyilik için adım atmaya davet etti. Boyner, Help Steps uygulaması üzerinden yürütülen proje ile kullanıcıların attığı adımları ikiye katlandı, iyiliğin çoğalmasına aracı oldu.

Boyner, Pembe Top’u Destekliyor

Boyner, Anadolu Sağlık Merkezi ve Anadolu Efes Spor Kulübü'nün tüm dünyada 'Meme Kanseri Farkındalık Ayı' olarak anılan ekimde hayata geçirdiği 'Pembe Top Sahada' projesine destek oluyor. 'Pembe Top Sahada' projesi kadınları, erken teşhis için harekete geçmeye davet ediyor.

BİZİ TAKİP EDİN

SocialSocialSocialSocialSocial

©2023 Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.