• Slide 1

Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Eda Taşpınar Güneş Ürünleri ile Askıda İyilik Projesini Desteklemeye Davetlisiniz

Her geçen gün sayısız yenilikle zenginleşen kozmetik sektöründe, ürün çeşitliliği ve alışveriş kolaylığıyla fark yaratan Boyner, müşterilerini her sezon oldugu gibi bu sezon da yenilik ve sürprizlerle buluşturuyor.

 

Eda Taşpınar’ın kusursuz bronzluk için tasarladığı güneş yağları, cilt ve vücut koruyucu güneş ürünleri ve kendi tasarımı yaptığı Papu yüzücü gözlükleri şimdi Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de sunuluyor.

15 Mayıs Boyner Cevahir’de 15:00-16:00 – Boyner İstinyePark’ta 17:00-18:00 ve 17 Mayıs Şaşkınbakkal’da 15:00-16:00 arasında Eda Taşpınar’ın katılımıyla ürünlerin tanıtımı yapılacak. Etkinlik günü bu ürünler,n satışından elde edilen gelirin %20 si Boyner’in sosyal sorumluluk Projesi “Askıda İyilik” için harcanacak.

 

BOYNER’DEN BİR İYİLİK HİKAYESİ: “ASKIDA İYİLİK”

Boyner ve YKM müşterileri, kasada alışverişlerini tamamlarken bir iyilik de ihtiyaç sahipleri için yapma fırsatını yakalayacak. Boyner ve YKM müşterilerinin satın alarak bağışladığı 20 TL değerinde Askıda İyilik Yaz Paketleri, Lokman Hekim Sağlık Vakfı aracılığı ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak. Tüm Boyner ve YKM müşterileri bu iyilik hareketine katılabilecek.

 

Eda Taşpınar ürünleriyle bronzluk şimdi çok daha çekici!

Yüz Koruyucu Krem içeriğinde yer alan aktif etken maddeler sayesinde cildinizi kadife gibi sararak yüksek koruma sağlar. Gelişmiş formülü sayesinde bir kalkan görevi gören ürün, aynı zamanda cildinizde leke oluşumuna karşı koruyucudur. Bronzlaştırıcı Koruyucu Yağ, argan yağı ile yaşlanma karşıtı güneş bakımı sağlar. Tamamlayıcı antioksidanlar, serbest radikallere karşı savaşır. İçerdiği güneş koruması ile cildinizi hem UVA ve hem UVB ışınlarına karşı korur. Güneş Sonrası Serinletici Jel, içeriğindeki e-vitamini topçukları ile bronz cildinizde buz etkisi 

yaratarak cildinizi nemlendirir. Bronzluk Koruyucu Losyon, eşsiz içeriği sayesinde cildinizi nemlendirerek elde ettiğiniz bronz teninizi daha uzun süre korumanıza yardımcı olur. Yoğun bronzlaştırıcı yağ, yenilikçi ve kolay kullanıma sahip sprey ambalajı sayesinde güneş yağını vücudunuza daha kolay yaymasını sağlıyor. Yoğun Bronzlaştırıcı Sprey ile  güneş yanığı veya erken cilt yaşlanması kaygısı taşımadan güneşin tadını çıkarabilir ve bronz bir tene sahip olabilirsiniz. Sınırlı adetlerde üretilen bronzluğun son noktası Bronzluk Bombası ise esmer tenlilerin kullanması tavsiye ediliyor ve  orjinal Eda Taşpınar bronz rengini yakalamanıza yardımcı olacak. Doğal at kılı fırçası ile bacaklara yapılan masaj, dolaşımı hızlandırıyor ve selülit oluşumunu en aza indiriyor.

 

Eda Taşpınar tarafından tasarlanan Papu yüzücü gözlükleri konforlu bir yüzüş deneyimi yaşatırken aynı zamanda plajda bir aksesuar gibi kullanabilirsiniz.Formun ÜstüFormun Altı

Formun Üstü

Formun Altı

#KozmetikleBoynerle

#SadeceBoynerde

 

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. hakkında: Türkiye'nin gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu olan Boyner Grup şirketlerinden Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (Boyner), 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, ‘Çarşı’ tabelası altında Bakırköy'de açıldı. 2004 yılında ise tüm Çarşı Mağazaları Boyner tabelası altında hizmete devam etti. Sektörün güçlü markalarından YKM’nin hisselerini 2013 yılında satın alan Boyner Büyük Mağazacılık, Türkiye'nin 37 ilinde toplam 94 mağaza ile hizmet veriyor.

r1
İyiliğin Modası Geçmez

Boyner, “İyiliğin Modası Geçmez” çatısı altında “İyiliğe Dönüştür” ve “Askıda İyilik” sosyal sorumluluk projelerini yürüt&uum

Devamı