Boyner Kurumsal

Kurumsal Satış

 

Boyner perakendeye yön veren yaklaşımıyla ve müşteri memnuniyeti odağıyla dünyanın ve Türkiye’nin sen sevilen markalarının on binlerce ürününü tek çatı altında toplayarak müşterilerine sunuyor.

40 yıldan fazla perakende deneyimiyle Boyner, kurumsal satışta sizleri dinleyerek ve anlayarak ihtiyaçlarınıza yönelik özel çözümler üretiyor.

Kadın, erkek, spor giyim, çocuk, kozmetik, aksesuar, ev dekorasyonu, ayakkabı ve çanta kategorilerinden binlerce özel ürünün yanı sıra Gift Card ya da E-Gift, kurumsal hediye çözümleri ile öne çıkan seçenekler sunuyor. Ayrıca gömlekten tişörte, çanta ve cüzdandan valize tüm ürün grupların özel parçaları iş birliği yapılan markaların logosuyla üretiliyor. Toplu ürün satışlarında da avantajlı fiyatlarla iş birliği yaptığı markaların yanında yer alıyor.

Tüm soru ve talepleriniz için:

Kurumsal Satış İletişim Formu

İletişim Bilgileri

Bizlere ileteceğiniz başvurularınız kapsamında paylaşmış olduğunuz bilgilerde talep edilenin dışında gerekmeyen kişisel bilgilerinizin ve özel nitelikli kişisel verilerinizin (Irk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek, vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkûmiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler biyometrik ve genetik veriler) yer almadığından emin olmanızı rica ederiz. Kişisel verilerinizin işlenmesine ilişkin detaylı bilgilere Müşteri, Üye ve Ziyaretçi Kişisel Verilerinin Korunmasına ilişkin Aydınlatma Metni | Boyner linkinden ulaşabilirsiniz.

BİZİ TAKİP EDİN

SocialSocialSocialSocialSocial

©2023 Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş.